Nissan Aracımın Direksiyonu Soyuldu!

Bilal İ. |

14 Kasımda Nissan Gülan'a direksiyon soyulmasından dolayı garantiden değişim talep ettim ve 16 kasım da garanti şartlarım uyduğu halde dış etken (internet yazan sürekli red cevabı) nedeni ile 16 kasımda onaylanmadığı bildirildi. Bu sorunla ilgili bir sürü problem varken internette siz hala neden kendi ürününüz de problem aramayıp beni suçluyorsunuz?

Direksiyonu ameliyat eldiveni ile mi tutmamız gerekiyor? Sadece bu sitede bile kaç tane şikayet var, hepsine 3 yıl -100000 km ile cevap veriyorsunuz çünkü hepsinin 4. yılında başına bu gelmiş benim de garanti süremin bitmesine 1 ay kaldı. Bende az daha 4. yıl mağduru olacaktım. Dış etken değil de parça pahalı olduğu için olabilir mi?

Etiketler :

Direksiyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  14:30

  Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri,

  Nissan Otomobiller Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği 2 yıl 100.000 kilometre ile garanti kapsamındadır. Ancak Nissan Otomotiv A.Ş, müşteri memnuniyeti prensibi çerçevesinde, kanuni garanti süresine ilaveten sunduğu bir hizmet olarak bu garantiyi 3 yıl/ 100.000 km ( hangisi önce gelirse) şeklinde uygulamaktadır. Markamızın birçok otomobil markası arasında seçilme nedenlerinden bir de yasal yükümlülüğün haricinde verilen ek garantidir. Bu ek garanti, yalnızca 3 yıl-100.000 km sürecinde araçta meydana gelebilecek arızaların " üretimden kaynaklanması şartıyla" ücretsiz onarımını taahhüt etmektedir.

  Direksiyonda meydana gelen durumun ürün arızası olmaması seebiyle ücretsiz parça değişimi yapılamadığını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CRM Bölümü

 • Bilal İ.
  03 Aralık
  16:50

  Haydi Nissan Müşteri Hizmetleri az daha sabredin ne kaldı 7 aralık'a 3 gün sonra garanti sürem bitecek ve sizde temize çıkacaksınız bir aferin alırsınız müdürünüz den nede olsa 1000 TL kazandınız bu şekilde davranarak bende tebrik ediyorum bu duyarsızlığınızı ve sizi yılın en kötü müşteri hizmetleri olarak ilan ediyorum buradan, ve bu şikayetlerde burada sizin ayıbınız olarak kalacak silmeyeceğim, okur okur övünürsünüz artık... ha bu arada burada yazdıklarımın hepsini yurt dışı merkezinize göndereceğim onlarda görsün sizin fotoğrafla nasıl güzel bir teşhis koyup zarardan kurtardığınızı belki tebrik eder onlarda sizi...

 • Bilal İ.
  28 Kasım
  13:29

  Cevap vermek için biraz daha sabredin 10 gün kaldı garanti süresinin bitmesine o bitince şu cevabı yazarsınız buraya

  Sayın Şikayetvar.Com yetkilileri,

  Araçlarımız oluşabilecek ürün arızalarına karşı 3 yıl/100.000 km (hangisi önce gelirse) nissan kalite güvence sistenminde garantimiz altındadır.

  Aracın garanti süresinin sona ermesi sebebiyle ücretsiz işlem yapılamadığını belirtmek isteriz. Bununla birlikte müşterimizin herhangi bir yetkili servisimize gitmesi halinde yetkili servisimiz tarafından müşteri memnuniyetini sağlamak adına parça bedeline katkı vb. konunun değerlendirilebileceğini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomoriv A.Ş
  CRM Bölümü

  ve haklı olduğunuzu söylersiniz ve bizde inanırız "evet adamlar haklı garanti süresi bitmiş deriz" müşteri memnuniyetinde 1 numarasınız.

  sizinle ilgili haber bir haberde sayın sancaktaroğlu; "

  “İlk üçte olmalıyız”
  Öncelikli hedeflerinin müşteri memnuniyeti olduğunu, Nissan Türkiye olarak bu konuda ödün vermeden sürdürülebilir büyümeyi yönetmek istediklerini belirten Sancaktaroğlu, “2011’de müşteri memnuniyetimizi yüzde 12 artırdık. Büyüme performansımıza paralel olarak, müşteri memnuniyeti konusunda da istikrarlı ilk 3 arasında yer almayı hedefliyoruz” diye konuşmuş ,

  sayın sancaktaroğlu bu müşreti hizmetleri ve bu personelle biraz zor girersiniz ilk 3, bakınız haberinizin üzerinden 2 yıl geçmiş soyleyin ilk 3 girdiniz mi? Bu anlayışla hiç zannetmiyorum. sizde bu crm bölümü bu elemanlar oldukça da zor girersiniz saygılarımla...

 • Bilal İ.
  22 Kasım
  12:50

  bu tutum devam ettiği sürece sadece beni değil bana memnuniyetimi sorgulayan kişileri bile kaybedeceklerdir.