Nissan Aracımın Arka Stop Lambası İçine Sinek Girmiş.

Abdülkadir E. |

2012 model 21500 km Nissan Qashqai sahibiyim çok entresan arka stoplar içerisine bildiğiniz sinekten tutun örümceğe hatta arıya kadar girmiş. Kontrol ettim girebileceği bir yer yok hani çatlak hasar vs. yetkili servise götürdüm temizlemişler. İstanbul servisi aradım o daha ilginç yenisini taksak yine alır cevabını verdi. Çok komik ya Nissan markasına yakışan bu olmamalıydı diye düşünüyorum.

Etiketler :

Far ve Sinyaller Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdülkadir E.
  17 Ekim
  23:50

  stop diyorum fardan bahsediyorsun. sinek böçek diyorum basınç dengelemek hava kanalı diyorsun.stoplarda hava kanalı olmaz istersen bir eline al incele.Yaptığın açıklama farlar için geçerli..Stoplar için değil.

 • 04 Haziran
  12:30

  Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilieri,

  Yeni nesil araçlarda far dizaynı yapılırken farın dış cephesi cama göre , şekil vermesi kolay , araç gövdesine uyum sağlayabilecek ve yüksek dayanımlı polikarbon malzemeden yapılmaktadır. Söz konusu malzeme preslenirken, far gövdesi içinde oluşacak basıncı dengelemek ve zaman içerisinde malzemede oluşabilecek deformasyonları engellemek için parçanın kendisinde hava kanalları yer almaktadır.

  Sözkonusu parçada herhangi bir arıza bulunmayıp tamamen ürün dizaynı ile ilişkili olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü

 • Abdülkadir E.
  27 Mayıs
  09:52

  TEMİZLEME ÇÖZÜM DEĞİL.dEGİŞTİRMEK HİÇ ÇÖZÜM DEĞİL.YİNE AYNI ŞEYİ YAPAR:::))))DENİLİYOR.BU KADAR KOMİK.BU KADAR ŞAÇMA YAKLAŞIM..... MARKA DİSTRİBÜTÖRÜN YAPTIĞI MANTIKSIZ CEVAPLARLA SORUNLARI ÇÖZME İSTEGİ...YOK DEDİRTİYOR...