Nissan Aracımdaki Lastikler Balon Yapıyor.

Günal İ. |

Yeni Nissan aracım ile 27.01.2015 tarihinde Yurt dışına çıkmak üzereydim. Edirne sınır kapısında pasaport kontrolünden sonra ,ön Sağ lastik yanağında 2-3 cm büyüklüğünde balon oluştuğunu fark ettim. Aracım ile İstanbul dışına ilk defa çıkmıştım hiç arazi yollarına veya bozuk yollarda kullanmadım.

Nissan yol yardımı aradım ve karşıma D**** Bey çıktı. Kendisi çok sağ olsun tüm cabalarına rağmen, birçok Continental lastik bayileri ile görüş aracımıza takılı olan Continental 225/45 /19 inç lastik hiçbir bayilerinde bulunmadığını, ancak sipariş üzeri 1-2 gün içinde temin edildiğini böylece öğrenmiş oldum. Şuanda Şubat 2015 sonu lastik gelecekmiş yama yaptık.

Etiketler :

Lastik Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Günal İ.
  14 Mart
  09:24

  Continental marka lastikleri 900Lira yerine 350Liray a o lastikler alacağım.

 • Günal İ.
  14 Mart
  09:22

  Continental firması hiçbir şekilde hata ve kusur ürünlerinde olduğunu kabul etmiyor. Bu kadar yüzsüzlük ve pişkinlik ile Türkiye piyasasında artık işi çok zor olacak.

 • 11 Şubat
  15:45

  Sayın Şikayetvar. Com Yetkilikeri,

  Lastikte oluşan durumun tespiti ilgili lastik markasının teknik birimi tarafındna incelenmektedir. Verilen inceleme raporu sonucuna göre garanti kapsamında gereği yerine getirilmektedir

  Lastik incelemesi için yetkili bir servisimizden destek alınmasını rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş.
  CVC Bölümü