09 Şubat 2015

Nissan Aracımdaki Lastikler Balon Yapıyor.

Yeni Nissan aracım ile 27.01.2015 tarihinde Yurt dışına çıkmak üzereydim. Edirne sınır kapısında pasaport kontrolünden sonra ,ön Sağ lastik yanağında 2-3 cm büyüklüğünde balon oluştuğunu fark ettim. Aracım ile İstanbul dışına ilk defa çıkmıştım hiç arazi yollarına veya bozuk yollarda kullanmadım.

Nissan yol yardımı aradım ve karşıma D**** Bey çıktı. Kendisi çok sağ olsun tüm cabalarına rağmen, birçok Continental lastik bayileri ile görüş aracımıza takılı olan Continental 225/45 /19 inç lastik hiçbir bayilerinde bulunmadığını, ancak sipariş üzeri 1-2 gün içinde temin edildiğini böylece öğrenmiş oldum. Şuanda Şubat 2015 sonu lastik gelecekmiş yama yaptık.

Günal 2.694 Okunma

Cevaplar

  • Günal 14 Mart 2015

    Continental marka lastikleri 900Lira yerine 350Liray a o lastikler alacağım.

  • Günal 14 Mart 2015

    Continental firması hiçbir şekilde hata ve kusur ürünlerinde olduğunu kabul etmiyor. Bu kadar yüzsüzlük ve pişkinlik ile Türkiye piyasasında artık işi çok zor olacak.

  • Nissan Temsilcisi11 Şubat 2015

    Sayın Şikayetvar. Com Yetkilikeri, Lastikte oluşan durumun tespiti ilgili lastik markasının teknik birimi tarafındna incelenmektedir. Verilen inceleme raporu sonucuna göre garanti kapsamında gereği yerine getirilmektedir Lastik incelemesi için yetkili bir servisimizden destek alınmasını rica ederiz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş. CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön