29 Nisan 2014

Nissan Aracıma Versiyonu Eski Navigasyon CD Kartı Veriliyor.

2011 model aracımı satın aldığım tarihte ve sonrasında da navigasyonunun eski olduğu konusunda defalarca Antalya Kırmızıtaş Bayime müracaatımda Türkiye distribütörünün bu konuda ilgisizliği olduğunu benim gibi birçok araç sahibinin şikayetlerinin dikkate alınmadığını dinledim.

Nihayet Navigasyon cihazıma gelen bir mesaj ile (Güncelleme için bayinize müracaat edin) nihayet 3 yıl sonra dedim. Demesinler mi biz size ciddi rakamlarla sattığımız araçlara yüklediğimiz eski haritaları 350 TL karşılığı güncelliyoruz. Reklamlarına inanarak bu araca ciddi paralar ödeyip, satın aldıktan sonra üzerinde eski bir haritanın güncellenmesi için para istenen tek araç markası Nissan'dır.

Tu 1.356 Okunma

Cevaplar

  • Tu 03 Mayıs 2014

    vayyyyyyy! temin süreci 3 yıl mı sürüyor. 3 yıl öncede SIFIR ARAÇ İLE eski versiyonlu SD KARTLI cihazı sattılar,Şimdi Piyasada komple araç novigasyonu 450.-TL iken NİSSAN sadece SD kartını 350.-TL.ye satarak araç müşterilerine bir kez daha mağdur etmeğe bu işten maddi çıkar sağlamağa çalışıyor. DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN. Herkez bu gerçekleri bilmeli,Seyyar aracın heryerine takılabilen ve son güncel SD kartlı NOVİGASYON cihazları piyasada 100.-TL iken,NİSSAN sadece kartını 350.-TL ye satıyor.UYANIN EY MİLLET.

  • Nissan Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikleri, Bildiğiniz gibi, aracınızın navigasyon sisteminde online güncelleme, adres ekleme v.b seçenekler mevcut olmayıp, haritanın güncellenmesi ancak aracınızdaki SD kartın değişimi ile mümkün olmaktadır. Navigasyon yazılımının temini sürecinde bazı gecikmeler yaşanmış ve müşterilerimize bu süreçte yeni sd kartın ücretsiz olacağına dair bir taahhütte bulunulmamıştır. Nitekim bu konu, temin sürecindeki gecikmeler de gözetilerek bir kâr amacı gözetilmeksizin ele alınmıştır. Bayimizden aldığınız bilgi doğrudur. Konuyu anlayışla karşılayacağınızı umar esenlikler dileriz. Saygılarımıla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön