05 Mart 2013

Nissan Aracım Kusurlu!

12.Şub.2013te Nissan Kocatepe'den Sıfır km araç Satın aldım ve 13 Şub.2013 te resimlerle birlikte almış olduğum 2012 Model Nissan Qashqai araçta tespit ettiğim sorunları satış müdürü O*** G.
bildirdim. 14 Şubat 2013 de servis müdürü ile görüşerek 18.Şub.2013 saat 9.30 da servise gittim, gözlem yapıldı, alt koruma kapağı, sağ hoparlör köşeleri yüksekliği. Direksiyonda dikiş hatası, Kapı
ceplerinde plastik çapaklar,El Fireninde keskin çapak ve altta plastik döküm hatası, rahatsız
edici yüksek ses. Bu durumları sıfır km bir araçta yaşadım. Durumun kabul edilebilir hale
gelmesini istedim. Nissan durumun normal olduğu ve bir şey yapılamayacağı cevabını verdi, yardımınızı bekliyorum.

Şükrü 1.261 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü 07 Mart 2013

    Evet Araçta arıza olmadığı doğrudur,ancak bahsettiğim yerler kusurludur düzgün işlenmemiştir resimlerde bariz görüldüğü gibi döküm hataları ortadadır,çin malı ucuz oyuncakların plastiği gibidir,paramın iadesini ve bu durumdan dolayı oluşan zararlarımın karşılanmasını istiyorum. Şikayetvar.com ekibine saygıyla teşekkürlerimi sunarım.

  • Şükrü 07 Mart 2013

    Merhaba,evet bu durumlar bir teknik arıza ifade etmez ama düşük kaliteli malzeme kullanılmıştır,verdiğim para karşılığı bu kalitenin yetersiz olduğunu düşünüyorum ve gelen cevap tadmin edici değildir,kapı ceplerine birşey koyup çıkartırken ellerimin çizilmesi normal bir durum değildir.Saygılar.

  • Nissan Temsilcisi06 Mart 2013

    Sayın Şikayetvar.com Yetkilileri, Müşterimizin başvurusunda belirttiği konular gerek yetkili servisimiz gerekse gönderilen fotograflar üzerinden Genel Merkez Teknik Ekibi tarafından kontrol edilmiştir. Araçta arıza niteliği taşıyan herhangi bir durum olmadığını bildiririz. Saygılarımızla, CRM Bölümü Nissan Otomotiv A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön