02 Şubat 2015

Nissan Araç Navigasyon Sorunu.

2012 model Nissan aracı satın alırken, bayii navigasyon güncellemesi için çalışma bitince güncellemeler ücretsiz olarak yapılacak diye beni güzelce yanılttılar ama öğrendim ki, güncelleme çalışmaları yanlışmış. Türkiye'ye çipleri sokamamışlar ve Nissan 350 KDV gibi bir fiyata güncellemeyi yapıyormuş.

Arabaya 70000 TL para verdim. Yazılımdan dolayı navigasyonu kullanmıyorum. Nissan'dan aldığım araç beni çok üzdü aracı satıp bütün arkadaşlarıma anlattım. 100 TL'ye ömür boyu güncelleme yapılan cihazlar varken, Nissan yanlışmış para güzel ama son daha acıdır.

Savas 3.495 Okunma

Cevaplar

  • Savas 08 Nisan 2015

    Kopyala yapıştır. Nissan yalanmış satana kadar değil mi ürün bir daha Nissan ne araç alırım. ne de servise giderim.

  • Nissan Temsilcisi03 Şubat 2015

    Sayın ŞikayetVar.Com yetkilileri, Araç donanımı Multimedya cihazını içermektedir. Multimedya donanımı yalnızca navigasyon özelliğini değil, tüketici kullanımına yönelik çeşitli fonksiyonlar sunmaktadır. Navigasyon cihazı tüm Türkiye'yi kapsamamakta, bu durum gerek araç tanıtım broşür ve sair tanıtım dökümanında gerekse, SD Kart Kullanım Klavuzunda açıkça bildirilmektedir. Yeni SD kartların ücretli dağıtımı olağan olup, ancak ücreti mukabilinde güncelleme mümkün olmaktadır. Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön