Nissan 4 Yaşındaki Arabada Vernik Soyulması!

Kemal Sercan K. |

2011 model Nissan Juke model aracımı severek kullanıyordum. Kapalı garajda muhafaza edip özenle kullandığımız aracımızın ön ve arka tamponunda soyulmalar meydana geldi. Yetkili servise sorduğumuzda vernik soyulması olduğunu ve 3 yılı geçtiği için garantiden çıktığını söylediler.

Nissan markasına güvenerek aldığım arabamın kaportasında 4 yılda vernik soyulması nasıl meydana gelebilir? Diyelim meydana geldi bunu yaptırmam için benden para nasıl talep edilebilir anlamış değilim. Daha sonra araştırdım ki bu markada aynı tarzda çok şikayet var. Yeni modeli ile değiştirmeyi düşündüğüm arabamı, farklı bir marka ile değiştireceğim, ve satacağım süre içinde bir daha yetkili servisine gitmeyeceğim.

Etiketler :

Boya Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal Sercan K.
  12 Ağustos
  13:17

  Nissan dan haber gelmeyince aracımın tamponunu kendim boyattım. Bir daha Nissan asla

 • Kemal Sercan K.
  11 Eylül
  12:54

  Ben Nissan ı yeteri kadar aradım firma da beni aradı, hala şikayetvar sayfasına bizi arayın yazmanız da ayrı bir saçmalık, oradaki GSM numaram güncel ayrıca Nissan sisteminde de GSM numaram güncel bana ulaşamama ihtimaliniz söz konusu değil, çözüm olarak bunu mu düşündünüz?

 • Kemal Sercan K.
  11 Eylül
  12:51

  0546 494 33 03

 • 09 Eylül
  17:37

  Sayın Konez,

  Paylaşmış olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamamaktayız. Bize 0 216 651 84 20 numaralı gülümseme hattından ulaşmanız durumunda konu hakkında bilgi paylaşımı gerçekleştirebiliriz.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş.

 • 09 Eylül
  15:31

  Sayın K.,

  Başvurunuz için teşekkür ederiz . Konu incelenerek size bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkürler .

  Saygılarımızla

  Nissan otomotiv A.Ş.