Nissan 2012 Model Araçta 2009 Model SD Kart Verip 2014'de Para İstiyor.

Ayhan Ç. |

2012 yılının son çeyreğinde Navigasyonlu diye 73.000 TL verip Nissan Quasqai aldım. Büyük illerdeki yolu bile bırakın, iller arası 50 yıllık otobanı bile gösteremeyen navigasyonla karşılaştım. Aracı aldığımda 2009 model SD kartla verdiler. Nihayet SD kartlar gelmiş ama benden 296 TL + KDV isteniyor. Ben zaten satın alırken bunun parasını ödemiştim hemde 3 sene önceki karta.

Bu nasıl bir satış sonrası hizmettir. Telefon mail cevap verilmiyor. Sayın Nissan yetkilisi herkese coyp paste cevap vermekten vazgeçin çünkü sizin hazır cevabınıza yanıtım ben zaten aracı alırken kartı hediye etmediniz ki yenisini isteyince niye para istiyorsunuz, japonlar bunu görse fabrika kapatır.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan Ç.
  01 Ocak
  16:26

  Yeniden merhaba, defalarca yapılan şikayetlerimiz neticesinde çabalarımız sonuca ulaştı. Zamanında 296 + kvd isteyin sonra bunu 350 TL + KDV ye çıkartan Nissan görkem OTOMOTİV'den Tüketici Mahkemesi kararıyla ödemeleri gerektiği sonucuna varıldı. Fakat işi tekrar yokuşa sürdüler ve ödeme yapmadılar, bunun üzerine durumu İcraya ilettim. Sonuç olarak çatır çatır 425 TL + icra masraflarıyla birlikte tarafıma ödeme yapılmıştır. Şimdi telefonumdan ücretsiz şekilde navigasyonu kullanıyorum. Sağolasın Görkem otomotiv, senden araba alacağıma keşke eşşek alıp Nissan arması yapıştırsaydım. Sizden daha iyi yön buluyorlar hem de bedava!

 • Ayhan Ç.
  24 Mart
  18:39

  Sİz anlamak istemiyorsunuz, bundan eminim zaten ve burda hitap edeceğiniz kişi Şikayetvar. Com yetkilileri değil benim. Çok güzel satış sonrası müşteri memnuniyeti anlayışınız var, gerçekten süper (!) , ben size yeni kart alacağım nerden temin edebilirim diye mi soru sordum ? Yaptığınız sorumsuzca davranışlardan sonra küfür eder gibi sorunumla alakasız tatmin etmeyici, dolaylı yoldan \"para ver para\" demeye çalışmanızı hayretle okudum. Verdiğimiz paraya, sizin o haketmeniğiniz maaşa yazıklar olsun, japonlar bu yazıları okusa eminim sizi kapı dışarı yapar. Hâlâ para ödediğim şeyden para istiyorsunuz, sorunumu çözmediğiniz gibi yardımcı bile olmadınız. Yasal yollardan hakkımı arayacağım, sizin gibilerle Allah karşılaştırmasın.

 • Ayhan Ç.
  24 Mart
  18:38

  Sİz anlamak istemiyorsunuz, bundan eminim zaten ve burda hitap edeceğiniz kişi Şikayetvar. Com yetkilileri değil benim. Çok güzel satış sonrası müşteri memnuniyeti anlayışınız var, gerçekten süper (!) , ben size yeni kart alacağım nerden temin edebilirim diye mi soru sordum ? Yaptığınız sorumsuzca davranışlardan sonra küfür eder gibi sorunumla alakasız tatmin etmeyici, dolaylı yoldan "para ver para" demeye çalışmanızı hayretle okudum. Verdiğimiz paraya, sizin o haketmeniğiniz maaşa yazıklar olsun, japonlar bu yazıları okusa eminim sizi kapı dışarı yapar. Hâlâ para ödediğim şeyden para istiyorsunuz, sorunumu çözmediğiniz gibi yardımcı bile olmadınız. Yasal yollardan hakkımı arayacağım, sizin gibilerle Allah karşılaştırmasın.

 • 21 Mart
  10:33

  Sayın Şikayetvar. Com yetkilileri,

  Navigasyon sistemi için haritalar sistem üzerine SD kart montajı ile
  yenilenmekte olup online güncelleme adres ekleme v.b seçenekler mevcut
  değildir. Haritaların güncellenmesi durumunda , müşterilerimiz
  Bayilerimiz ve Yetkili Servislerimizden güncel sd kartı sipariş ederek
  temin edebilirler .

  Bilginize,

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC BÖLÜMÜ