18 Ekim 2016

Nissan 2 Yıldır Çözülemeyen Fan Problemi!

2014 yılında Trabzon Nisan'dan Nissan x trail aldım. 4 -5 ay sonra aracı stop ettikten sonra fanın kapanmadığı ve çok uzun süre çalıştığını fark ettim. Aracı tekrar çalıştırıp stop ettiğimde duruyordu. Servise gittim ''problem yok'' dediler. 20 aydır araç aynı problemi en az 20 kez tekrarladı. Fark etmediğim zamanlarda fan akü bitinceye kadar çalışmaya devam etti ve bu nedenle 3 kez yolda kaldım. Her defasında yol yardımını aradım yaklaşık 12-15 kez servise gittim.

Ancak problem devam etti halende etmekte. Son olarak dün tekrar Nissan ile görüştüm. Bu sefer video kaydı var dedim ya arabayı değişin ya da paramı geri verin deyince ''fanın bir parçasını değiştireceğiz'' dediler. Yani ben video ya çekinceye kadar 2 yıldır neden değişmediler anlamış değilim. Artık bu aracı kullanmak istemiyorum yeterince mağdur edildim. Yasal yollara başvuracağım. İnsanlarla adeta dalga geçiyorsunuz... Tebrikler büyük Nissan!

Emrah 8.187 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 21 Ekim 2016

    Aracı 2 yıldır inceliyorsunuz ve hepsinde problem tespit edemedik dediniz. Sonuncusu dahil. Video kayıtlarından sonra araca dahi bakmadan parça değişelim diyorsunuz. Sizi 2 yıldır inandıramadım. Ama artık verdiği yeni arızalarda mevcut ve onlarıda videoya kaydettim. Elimde farklı farklı arızaları içeren çok sayıda video var bunları sizde tüm vatandaşlarla beraber forumlardan izlersiniz yakında. Bu arada aracım hala yapılmadığı gibi yeni arızalarda vermeye başladı siz kabul etmesenizde bu araç hatalı. Ve geri alacaksınız.

  • Nissan Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın S. ; Aracınız ile ilgili yetkili servis incelemesinde arıza tespit edildiği takdirde parça değişimi; onarım vs işlemler gerçekleştirilmektedir. Aracınızın son incelemesinde değişmesi gereken 2 parça bulunduğu parça değişimi sonrasında belirttiğiniz problemin giderileceği yetkili servisimiz tarafından iletilmiştir. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın S. , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön