Nissan 1.6 Dizel Xtronic Arızası Giderilmedi!

Mustafa Ö. |

2015 yılının Mart ayında satın aldığım 1.6 dizel otomatik aracım frene basıp durdurduğum zaman ve ayağımı frenden kaldırıp harekete geçirirken müthiş bir gıcırtı sesi geliyor. Ses o derece rahatsız edici ki ne kadar müziğin sesini açarsan aç. Neyse efendim bu şikayet nedeni ile iki defa Bursa-Sertepe Otomotiv'e gittim serviste görevli olan B**** Bey ve H**** Usta çok candan insanlar ve ilgilerinden dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Yapılan onarım sonucunda H*** Usta ses bir türlü kesilmeyince benim aracım gibi başka araçlarda da aynı sıkıntının olduğunu belirledi ve bana da gösterdi (servisteki test aracı da aynı sesi yapıyor) yani üretim hatası.

Etiketler :

Fren Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  16:22

  Sayın Özyurt,

  Öncelikle başvurunuz için teşekkür ederiz. Aracınız yetkili servisimizde kontrol edilmiş olup, standart dışı , arıza veya ayar gerektiren bir sorun bulunmamaktadır .

  Konuya bu şekilde açıklık getirdiğimizi umar esenlikler dileriz.

  Saygılarımızla

  Nissan Otomotiv A.Ş.

 • 11 Haziran
  17:39

  Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri,

  Müşterimizin Başvurusu araştırılarak bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş

 • Mustafa Ö.
  11 Haziran
  11:02

  2015 yılının mart ayında satın aldığım 1.6 dizel otomatik aracım frene basıp durdurduğum zaman ve ayağımı frenden kaldırıp harekete geçirirken müthiş bir gıcırtı sesi geliyor. Ses o derece rahatsız edici ki ne kadar müziğin sesini açarsan aç. Neyse efendim bu şikayet nedeni ile iki defa Bursa-Sertepe otomotiv\'e gittim serviste görevli olan Bülent Bey ve Hakan Usta çok candan insanlar ve ilgilerinden dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Yapılan onarım sonucunda Hakan Usta ses bir türlü kesilmeyince benim aracım gibi başka araçlarda da aynı sıkıntının olduğunu belirledi ve bana da gösterdi (servisteki test aracı da aynı sesi yapıyor) yani üretim hatası yetkililere duyurulur.