21 Ekim 2014

Nissan 1.6 Benzinli Juke Tam Bir Haylaz Çıktı!

Yetkili serviste aracımın yapılan kontrolünde, Nissan Juke 1.6 Benzinli motorlardaki ortak sorun olan tork oranı düşük olgu için devir sorunu varmış. Böyle bir şey olduğu şimdimi söylenir. Satışta tüm özellikler belirtilirken etik olarak zayıf yanları da söylenebilirdi ki aracın devirden düşmesi trafiği tehlikeye düşürebilecek hatta insan hayatına mal olabilecek bir hatadır. Kısaca benim Juke tam bir haylaz çıktı, düz yolda gidiyor, rampada haylazlık yapıyor gitmiyor. Juke'nin niçin şehrin haylazı olduğunu şimdi daha iyi anladım. Bir otomobil rampada gitmiyorsa ben o arabayı ne yapayım. Düz yolda at arabası da gider. İlk fırsatta elden çıkartmaya çalışacağım.

Aykut 4.233 Okunma

Cevaplar

  • Aykut 14 Kasım 2014

    Ben, 250 km uzaktaki Erzurum iline aracı NİSSAN servisine götürüyorum, sorun çözülemiyor, yaptığım masrafın hesabı yok, verilen cevap çok komik:MÜŞTERİMİZİN KAYDINA ULAŞILAMAMIŞTIR! Kayıt yapılmadıysa oradaki personelinizin ilgisizliğidir. Kayıtı ben yapacak değilim herhalde. MOBESE kameralarını mı inceleyeceğiz şimdi gittiğimi ispat etmek için yoksa bir yetkili çıkıp sorunu çözecek mi çok merak ediyorum. Tekrar söylüyorum 2013 Model Nissan Juke 1,6 Sport Back Benzinli aracı Erzurum Cihan Otomotiv Nissan Servisine götürdüm ,görevli test sürüşünü yaptı ve bu model araçlarda performans sorunu var dedi. Oraya gittiği, teset sürüşü yapıldığını ve söylendiğini benim kayıt altına mı almam gerekiyordu? İletişim formunu da doldurdum. İnşallah bir yetkili ile görüşüp sorun çözülür yoksa hukuki yollara başvurmak zorunda kalacağım.

  • Nissan Temsilcisi13 Kasım 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilileri, Müşteri adına herhangi bir kayda ulaşılamamıştır. Müşterimizin Bize www.nissan .com.tr iletişim formumuzdan ruhsat bilgileri ile ulaşabieceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön