15 Nisan 2015

Nissan 0 Km Nissan Araç Aldık, Ne Arayan Var Ne Soran!

2014 yılında 0 km Nissan araç aldım. Benimle birlikte başka markalardan araç alan başka arkadaşlarım, gerek ilk 3 ay sonunda servise çağrılıp, gerekse 1 yıl bakımından sonra sürekli aranılıp araçta herhangi bir sıkıntı olup olmadığı, servisten memnun kalıp kalınmadığı, araçtan memnun olunup olunmadığı konularında aranılıp bilgi alınıyor.

Ancak maalesef Nissan' da aracı satarım sonrası beni ilgilendirmez felsefesi mi var nedir, tek bir kez bile ne servisten ne Nissan'dan aranmadım. Diğer firmalar araçlarının arkasında dururken güvenip aldığımız Nissan bu konuda tam bir hayal kırıklığı oldu.

Ozan 2.887 Okunma

Cevaplar

  • Ozan 30 Nisan 2015

    Çok açıklayıcı ve müşteri odaklı bir cevap, hemen arıyorum yetkili servisinizi beni aradınız mı diye (!) Teşekkürler Nissan.

  • Nissan Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli müşterimiz, Bakım sonrası müşteri aramaları öncelikli olarak hizmet aldığınız yetkili servisiniz tarafından yapılmaktadır. Kendilerinden aranıp aranmadığınızı teyid edebilirsiniz. Ayrıca her ay bağımsız bir anket firması tarafından belirli bir adet rastgele müşteri seçimi yapılarak bayi performans değerlendirmesi için anket araması yapılmaktadır. Aldığınız hizmet veya aracınız ile ilgili soru ve sorunlarınız için yetkili servisinizle görüşebilirsiniz. Ayrıca görüşlerinizi www.nissan.com.tr iletişim formunundan firmamızla paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön