Nine West'ten Aldığım Çanta Yüzeyi Soyuldu.

Berrin A. |

Nine West'ten aldığım çantanın 2 haftada derisi dökülmeye başladı. Çantanın 3 farklı bölgesinde deri döküldü ve rengi koyu olduğu için kötü görünüyor. Mağazaya götürdüm 20 gün inceleme süreci sonucunda hata olmadığına karar verip çantayı geri verdiler. İlk defa çanta kullanmıyorum ve çantayı hiçbir yere değdirmedim, kendi kendine dökülmeye başladı.

Bu mudur markacılık birde büyük marka diye övünüyorlar. Daha ürünlerine sahip bile çıkmıyorlar. Çantayı aldığım gibi tüketici hakem heyetine göndereceğim. Çantalarımı hep nine west'ten alırdım. Demek bir sorun yaşandığında muhatap bulamıyoruz. Bir dahada mağazanın önünden geçmem.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berrin A.
  18 Aralık
  15:24

  tüketici hakem heyeti sayesinde ürünü geri iade edip paramı aldım.nine west benim için bitmiştir

 • Berrin A.
  15 Şubat
  19:42

  1ayda deforme olan, derisi dökülen ürünün iadesinin reddedilmesi hiçbir şekilde açıklanamaz. üretim hatası başka nasıl olur bilmiyorum çanta görsel olarak çirkin bir hale geldi...

 • 14 Şubat
  15:25

  Sayın Müşterimiz,


  Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız.


  Saygılarımızla,

  Nine West
  Müşteri Hizmetleri