27 Ocak 2014

Nine West'ten Aldığım Botun Ön Tarafı Açıldı.

Boyner'den kasım ayında aldığım bot bir ay sonra sağ tek ön tarafı açıldı ve su girecek derecede bir açıklıktı bu. 1 ayda sadece 5 6 kez giydiğim botun iadesini istediğimi belirttim fakat tadilat deyip bana 1 ay sonra dönüş yaptılar ve gelen botlar yine önü açık tadilat bile olmamış ve ben kesinlikle iadesini istediğimi belirtip tekrar geri gönderdim botu. Bugün 1 ay sonra tekrar arayacaklar ve kış bitmiş olacak ve ben kalitesine güvendiğim bir markanın yaşattığı mağduriyetten çok rahatsızım.

Beklem 122 Okunma

Cevaplar

  • Beklem 13 Şubat 2014

    urun ıcın bugun arandım ıade olmamış 4 5 kez gıydıgım bu urunun aylardır onu acık gıdıp geliyor ve bir çözüm yok 3 . kez bugün yıne gerı gonderıp ıadesını ıstedıgımı belırttım yasal olarak tüketici haklarına başvuracağım.

  • Nine West Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Açılma sorunu tadilat yapılarak giderilebilir bir durumdur ve tadilat işleminden sonra kullanıma fayda sağlayabileceği için, ürün üretim hatası kapsamında değerlendirilmemektedir. Saygılarımızla, Nine West Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön