01 Mayıs 2013 #1772701

Park Bravo Kusurlu Ürün Satıldı!

İzmir Çiğli Kipa içerisindeki Boyner Mağazası'ndan bana hediye olarak verilen 100 TL değerindeki hediye kartı ile Ocak ayı sonunda Nine West standından 110 TL İndirimden önceki fiyatı 220 TL idi bir adet çanta aldım.Satın alalı 3 ay olmasına rağmen ve hergün kullanmadığım halde, çantanın arka bölümündeki deriler dökülmeye başladı, saplarına ait ek yerlerindeki plastiklerin neredeyse tümü koptu, iplikleri çıktı.Nine West, çantanın önünde üzerinde Nine West yazan büyük bir toka olduğu halde,geri almıyor. Çünkü çanta, hediye kartı ile alındığı için bende herhangi bir belgesi yok. Boyner mağazasının halletmesini istiyorlar. Boyner de bu alışverişe sahip çıkmıyor.İkisinden de şikayetçiyim.

Dina 47 Okunma

Cevaplar

  • Dina27 Mayıs 2013

    Her ne kadar firma için birşey ifade etmese de ! ürününü arkasında durmayan firmayla, bundan böyle işim olmaz. Bunu da çevremdeki herkesle paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

  • Nine West Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Dina Baran, Ürün inceleme işlemleri fatura orjinali ya da ekstre ile birlikte yapılmaktadır. Fatura ya da ekstre gibi bir belgenin bulunmaması halinde ürün, herhangi bir işlem gerçekleştirilemeyeceğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön