20 Şubat 2013

Park Bravo İlk Giydiğim Gün Ön Derisi Kalktı!

3 Şubat Tarihinde Bornova Forum Nine West (Folk giyim olarak geçmekte fatura da) mağazasından 274 tl karşılığında bir çizme aldım. 2 gün sonra sabah çizmeyi binip arabama bindim, işyerime ulaştığımda çizmenin ön kısmındaki derisinin kalkmış olduğunu gördüm. Ertesi gün Mağazaya ürünü götürerek konuyu anlattım.

Ürünü incelemeye göndereceklerini söylediler. Tam 2 haftalık inceleme sonucunda dün Çizmemi RED ifadesiyle geri aldım. Firma kendinden kaynaklı bir kusur olmadığını söyledi bana. şimdi çizmeyi giymek bile istemiyorum. 274 TL verilip alınmış bir çizmenin ilk giyişte bu hale gelmesi, yada firmanın bizden kaynaklı değil değip çıkması ne kadar doğru. .

Sevce 63 Okunma

Cevaplar

  • Sevce22 Şubat 2013

    işyerime giderken giydim ilk defa çizmemi, üstelik arabayla gittim, başka bir firmadan almış olduğum aynı model çizmeyi 2 senedir kullanıyorum, hiç problem yaşamadım. Bu sitede verdiğiniz cevaplardan görüyorumki zaten hiç bir ürününüzde sizden kaynaklı bir kusur bulunmamakta.. Kusursuz ürünlerinizle ilgili tüm arkadaşlarınmı uyardım zaten.. Teşekkür ederim..

  • Nine West Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Sevce Demiryılmaz, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından değerlendirilmiş ve yapılan incelemede ürününüzde dış etken sonucu (çarpma, vurma vs.) oluşan deformasyon gözlemlenmiştir. Bu sebeple, üretim hatası bulunmayan ürününüz ile ilgili değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön