19 Mart 2013
Yorum Yap
#1693953

Park Bravo Hatalı Ürün!

Nine westten eylül ayında ayakkabıyı yeni sezonda 234-TL aldım. 3 ay kadar kullandım dikiş yerinden attı ve kullanılamaz hale geldi kozzy avm de bulunan nine west mag. ayakkabıyı incelenmek üzere götürdüm. 2 hafta içerisinde ayakkabıda oluşan sorunun firmadan kaynaklı olduğu tespit edildi ve yenisini firma kendisi önermediği için vermedi.


Onun yerine üzerinde firma bilgi bilgilerinin ve ayakkabı detayının bulunduğu ve tutarın son fiyat üzerinden alınabildiği söylendi. değişikliği son fiyat üzerinden indirim olduğu önce 139 tl yaklaşık 1 ay sonra 89 tl lik harcama yapılabileceğini söylediler. ürünü alırken farklı ürünü aldıktan sonra farklı sözler iletildi. üretici hatası olan ürünü değiştiremedim.

Sevcan 57 Okunma

Cevaplar

  • Nine West Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Sevcan Burduroğlu, Ürün inceleme işlemleri fatura orjinali ya da ekstre ile birlikte yapılmaktadır. Fatura ya da ekstre gibi bir belgenin bulunmaması halinde ürün, güncel/indirimli kasa fiyatı üzerinden değerlendirileceğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler