15 Mart 2013 #1687560

Park Bravo Çantanın Derisi Dökülüyor!

26.10.2012 tarihinde YKM mağazasından ninewest marka almış olduğumuz 170tl lik çanta kısa bir süre sonra derileri pul pul dökülmeye başlandı. YKM verdik ürünü park bravo grubuna göndermişler ve bana dün gelen yazı dada üretim kaynaklı herhangi bir defo görülmemiştir deniliyor. ben defo var demedim zaten.


kullandıkça derileri dökülmeye başladı. sabahtan beri müş.hiz. arıyorum cvp veren yok. telefonu açıp kapatıyorlar. şimdi ninewest gibi bir firma sattığı ürünün arkasında durmuyorsa ben napabilirim. büyük firma kaliteli ürün diye büyük para verip alıyoruz.ürün bozuluyor.ürünümün iadesini yaparak ne kadar büyük firma olduklarını kanıtlamalarını bekliyorum. çanta çantalıktan çıktı.

Servet 70 Okunma

Cevaplar

  • Servet17 Mart 2013

    ne alakası var ya.ben ürün defolu demedimki. kullandıkça bozuldu dedim. dalgamı geçiyorsunuz. bütün her yere şikayet edicem sizi.ne demek bu ya.ne güzel kurtuldunuz demi. tv lere kadar çıkarıcam ürününüzü.

  • Servet15 Mart 2013

    Ne alaka ne defosu ne hatası. Ürünü alıp kullandıktan sonra böyle oldu.anlamıyormusunuz

  • Nine West Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Servet Çelik, Ürünleriniz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön