09 Mayıs 2013 #1786853

Park Bravo Ayakkabıda Açılma!

Geçen sezon, NİNE WEST mağazasından bayan ayakkabısı aldım. Ayakkabıyı 2 veya 3 defa giydikten sonra kutusuna koyup, rafa kaldırdık. bu sezon ayakkabıyı giymek için açtığımda ayakkabının sağ ve sol teklerinin önlerinin açıldığını gördük ve METROCİTY NİNE WEST mağazasına gönderdik, daha sonra firma bizi aradı ve ayakkabıyı lostracıya tamir ettirmek için gönderelim mi dediklerinde olur diye bildirdik.


Ayakkabıları aldığımız da tamir edilmediğini gördük, bu ayakkabıları incelenmek üzere Kanyon NINE WEST mağazasına bıraktık ve ayakkabının değişimini istedik. Ayakkabı bana ayıplı ve kusurlu bir ürün olmuştur, ayakkabıyı değerinde başka ayakkabı ile değişimin talep etmekteyim.

Samet 51 Okunma

Cevaplar

 • Samet15 Temmuz 2013

  bu konu da hala tarafımıza bir dönüş olmamıştır,ayakkabılarınız incelenecek denmesine rağmen geçen haftaya kadar mağaza da kalmıştır ve tarafımıza bir daha dönüş olamdığından dolayı ayakkabıyıaldık,nine west şimdi senden kurtuluyorum,bir daha ürününü almayacağız.

 • Samet03 Haziran 2013

  Henüz firmanızdan bir cevap gelmedi.Nasıl bu kadar duyarsız kalabiliyorsunuz.Bir daha sizlerden toplu iğne bile almayacağız ve ürününüz ile ilgili gerekli olan bilgileri sizler bize yapmadınız ama biz sanal ortamda gerekli duyuru ile yapacağız ve eşimiz dostumuz ile bu sıkıntıları paylaşacağız. bilginize.

 • Samet10 Mayıs 2013

  Ürünüm şu an da sizin inceleme bölümünüzdedir.Duyarsız kalmamamanızı bekliyorum. Biziim yerimize, sizler kendinizi koyun,firma yetkilisi olarak değil,müşteri gözü ile hareket ediniz. saygılarımla..

 • Nine West Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sayın Samet Orhan, Ürününüz incelenecek ve size kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Park Bravo Group Müşteri Hİzmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön