12 Nisan 2014
Yorum Yap
#2395034

Nine West'ten Aldığım Kabanın Çıtçıtları Koptu

Nine West Kanyon Mağazanızdan ocak 2014'de kaban satın aldım. 3. günde ardı ardına 4 çıtçıtı birden koptu. Mağazaya götürüp tamirat-değişim talebinde değil direk iade talebinde bulundum. Çünkü bu kadar çabuk deforme olan bir üründen bir daha verim alamayacağımı düşündüm. Bana tamirat yapıldığı söylendi, müşteri hizmetlerini aradım,mağazaya gidip tekrar iade talebinde bulunmam gerektiği söylendi.


İkinci talepte iademin kabul edildiği ancak fatura olmadığı için sadece değişim yapılacağı söylendi. Mecburen yine aynı kabanı alıp kullandım ve onun da çıtçıtları koptu ve aşırı şekilde tüyleri dökülüyor. Tüketici heyetine başvuracağım. Gördüğüm her mağazaya girip üşenmeden insanları uyaracağım.

Ferhat 328 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat28 Nisan 2014

  Sayın yetkili, Ürünü 26.04.2014 tarihinde Forum İstanbul mağazanıza teslim ettim.

 • Nine West Temsilcisi24 Nisan 2014

  Sayın Müşterimiz, Ürününüz ile ilgili tadilat işlemi yapılmasını istemediğinizi belirterek en yakın mağazamıza bırakabilirsiniz. Ürününüz incelenecek ve tarafınıza bilgi verilecektir. Ürünü bıraktığınız mağaza bilgisini bizimle paylaşmanız halinde konu takip edilecektir. Saygılarımızla, Nine West Müşteri Hizmetleri

 • Ferhat17 Nisan 2014

  Ürünü alalı neredeyse 3 ay olacağı için elimde fatura yok sadece banka ekstresi var ve söylediğiniz prosedürü zaten uyguladım ben.. 3. kez de yine tamirat yapıp geri gönderecekseniz lütfen beni uğraştırmayınız zira artık herhangi bir Nine West mağazası ya da ürünü görmek istemiyorum.

 • Nine West Temsilcisi17 Nisan 2014

  Sayın Müşterimiz, Nine West olarak, siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Sizin gibi duyarlı müşterilerimizden gelen geri bildirimler, bizim için her zaman değerlidir. 2. kez aynı sorunu yaşamanızdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürün ile ilgili değerlendirme yapılabilmesi için Merkez tarafından incelenmesi gerekmektedir. Ürününüzü faturanız ya da alışverinizi gösteren bir belge ile birlikte size uygun Nine West mağazasına bırakmanız halinde, ürün incelenecek ve size en kısa sürede bilgi verilecektir. Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle... Saygılarımızla, Nine West Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler