06 Şubat 2014

Nine West'ten Aldığım Ayakkabı Hasar Gördü

Nine West'ten 03.12.13'te almış olduğum botun yanlarında 1 ay olmadan oluşan açılmalar için 30.12.2013'te değiştirilmesi veya iadesi için incelemeye gönderdim. Bunla ilgili bana geri dönüş yapmadılar ve ancak tamir ettirebileceklerini söylediler. 2.'de ise kullanıcı hatası olduğunu, dış etkenden kaynaklandığını söylediler.


Herkese aynı cevabı veriyorlar. Sonuçta köyde yaşamıyoruz, 2 adım yürümeden bile dış etkenden etkileniyorsa 230 tl verdim. Ayakkabı bayağı bir kalitesiz malzeme kullanıldığı fikrine kapılıyorum. 20 gün içerisinde toplam belki 10 gün giydiğim ayakkabının ayakkabıcıda tamir ettirilip bana geri verilmesini kabul etmiyorum. Şikayetim var.

Filiz 104 Okunma

Cevaplar

  • Filiz07 Şubat 2014

    Sayın yetkili, Toplamda birkaç kez giyilmiş bir ürün çoğunlukla ofis içerisinde giyilerek nasıl bir darbeye maruz kalmıştır ki yanlarında yırtık oluşabilsin? Bu şu mu demektir, kullanılan malzemeye göre belirlediğiniz fiyatlar kalitesinin çok üstünde kalarak bir nevi haksız kazanç elde etmektesiniz. 20 gün içerisinde birkaç kez kullanılan bir ayaykkabıda farzadelim ki dış etki neticesiyle hemen açılma yaşanıorsa ortada yine bir sorun var demektir. Bu durum hem isminize hemde piyasadaki itibarınıza gölge düşürüyor. Belirlediğiniz ücretlerin kalitesinin çok üzerinde olduğu anlamına geliyor. Ayrıca kimlerin hangi teknik ve uygulamalarla hasarın nasıl olduğunun tespitini yapıyorlar, detaylı bilgilendirme talep ediyorum. Bir tüketici olarak bu haklı olarak geri bildirim istiyorum.

  • Nine West Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Ürününüzle ilgili yapılan incelemede ürününüzde dış etken sonucu (çarpma, vurma, sürtünme vs.) oluşan deformasyon gözlemlenmiştir. Bu sebeple, üretim hatası bulunmayan ürününüz ile ilgili değişim/iade talebinizin kabul edilmediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Nine West Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön