17 Aralık 2013 #2175276

Nine West Kullanıcı Hatası Deyip İade ve Değişim Kabul Etmedi!

2. giyinişimde ayakkabının arkası hemen deforme oldu. Bende Cevahir mağazasına değişim/iade için verdim. Üretim hatası değilmiş. Benim hatam mı? İlk defa rugan ayakkabı giymiyorum. Ellerimlede soymadım. Hadi dediğiniz gibi ben bir yere çarptım ayağım burkulmadığına ağrımadığına kırılmadığına göre ufak bir çarpma olsun.


Ufacık bir çarpmayla ayakkabı hemen nasıl deforme oluyor. Kaldı ki ne çarptım ne düştüm. Böyle bir kabalık görmedim. Birde onarmadan geri veriyorsunuz. Bende teslim almayıp tekrar gönderdim.


Haklarımı çok iyi biliyorum o kadar parayı 2 kere giymek için ödemedim ben. Hatanızı reddetmek yerine düzeltin birde çekinmeden aynı şekilde gönderip beni hatalı gösteriyorsunuz. Böyle bir şey olamaz.

Burcu 118 Okunma

Cevaplar

  • Nine West Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz, Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Ürününüzle ilgili yapılan incelemede ürününüzde dış etken sonucu (çarpma, vurma, sürtünme vs.) oluşan deformasyon gözlemlenmiştir. Bu sebeple, üretim hatası bulunmayan ürününüz ile ilgili değişim/iade talebinizin kabul bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Nine West Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön