21 Temmuz
Yorum Yap
#10686780

Nine West Ayıplı Mal Satıyor Ve Değiştirmiyor!

14.07.2017 tarihinde Forum İstanbul şubesinden aldığım yüksek topuklu ayakkabıyı sadece 2 saat ev içinde giydim. Ancak topuklarının yürürken esneme yaptığını fark ettim. O ayakkabıyla sokağa çıksam yürüyemem yani o derece. Sonra şahsi işlerim olduğu ve şehir dışında olduğum için ayakkabıyı iadeye götüremedim. 15 gün önce yeni ayakkabı alırken kasadaki görevli ürünlerin 2 yıl garantili olduğunu bir sıkıntı olursa getirebileceğimi söyleyince geçen sen aldığım ve giymediğim ayakkabıdan bahsettim, sıkıntısını anlattım sonrasında ayakkabıyı incelemeye gönderdik fakat gelen cevap ilginç! Üretim sıkıntısı yokmuş! Peki neden topuk esniyor?


Neden ayakkabıyla yürünemiyor? Neden garanti süresinde olduğu halde sorun çözümlenmiyor? Müşteri hizmetleri zaten tam bi fiyasko, tüketici kanununu bilmeden ahkam kesiyorlar sağ olsunlar. Bu ayakkabının giyilmediği belli, fişi belli, sorunlu olduğu belli! Çözüm için ne bekleniyor? Üretim sıkıntısı yok demeyi bırakın, ürünün müşteriye satılması bile hata! Çünkü bu mal ayıplı! Kimi kandırmaya çalışıyorsunuz çok merak ediyorum? Müşteri hizmetleri diye koyduğunuz kişiler neden bu kadar lakayıt ayrıca?


Siz kurumsal bir firmaysanız ürününüze 2 yıl garanti verecek kadar kendinize güveniyorsanız bu sorunu hemen çözün! Bizler kullanıcıyız aptal değiliz! Ömrümde ilk defa topuklu ayakkabı giymiyorum, bunu da dikkate alın bir zahmet!

Burcu 855 Okunma

Cevaplar

  • Burcu24 Temmuz

    Tenezzül edip geri dönüş bile yapılmadı firmadan! Bravo Nine West👏👏👏 kalitesizlikte bir numarasın!

  • Burcu24 Temmuz

    Vee beklenen oldu! Nine westten almış olduğum yeni topuklu ayakkabı ayaklarımı yara içinde bıraktı! Oturduğum yerden kalkamadım ayakkabı ayağımdayken. Beklendik bir sonuçtu maalesef. Nasıl bir şirket, nasıl bir üretim şekli aklım almıyor! Ayakkabı şu an incelemede ve bu kez değişim değil direk iade talep ediyorum Nine West! Bir daha mağazalarınızdan alışveriş etmeyi bırak kapılarının önünden geçmeyeceğim! 

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler