19 Ekim 2013

Nine West Personeli Yanlış Tepki Verdi!

18. 10. 13 tarihinde Beyoğlu Nine West mağazasına uğradım. Daha öncede ben modellere bakıp sonra yanıma arkadaşlarımı alıp bir çok kez alışveriş yaptık. Arkadaşlarımıza cep telefonundan bazı modellerin fotoğraflarını çekip atıp beğenirse alıp çıktık.

Yine güzel bir siyah ayakkabı buldum ve arkadaşıma fotosunu çekip attım. Mağazada dolaşmaya devam ederken, kaba personel elimdeki cep telefonuna elini uzatıp '' ''BURADA VİDEO ÇEKMEZSİNİZ'' diyerek elimdeki telefonun tuşlarına bastı.

Sen kimsin benim elimdeki telefona kadar elini uzatıp tuşlarına basabiliyorsun, beni uyarabilirsin dedim ve mağaza müdürüne durumu anlatmaya çalıştım ancak oda durumu aynı kabalıkta devam ettirdi.

Mustafa 88 Okunma

Cevaplar

  • Nine West Temsilcisi21 Ekim 2013

    Sayın Müşterimiz, Mağazamızda yaşamış olduğunuz ve sizi rahatsız eden durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz konu grubumuz tarafından dikkate alınmış olup, ilgili mağaza personeline Yönetim tarafından gerekli uyarılar yapılmıştır. Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle... Saygılarımızla, Nine West Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön