06 Şubat 2014

Nine West Değişim Yapmıyor.

Nine West ayakkabı kalıpları diğer markalara oran ile daha büyük kalıplarda, büyük numara verilen ayakkabıya değişim yapılmıyor. Numaranın büyük olduğunun farkında olmadığım için ayakkabıyı sadece 15 dakikalık bir süre giydim ve tabanın da hemen aşınma oldu. Değişim talebi ile gittiğim mağaza merkeze yönlendirdi. Üretim hatası değil kullanıcı hatası olduğu iddaa ediliyor.

Tüketicinin 30 gün içerisinde iade hakkı göz önünde bulundurulmaksızın tükettici haklarına aykırı olarak değişim dahil yapılmıyor. Defalarca kez alışveriş yapmama rağmen hiç kullanamayacağım bir ayakkabının yarım numara küçüğü ile değişiminin yapılmamasından mağdur bırakılıyorum. Sorunumun giderilmesi için dönüş bekliyorum.

Yağmur 444 Okunma

Cevaplar

  • Yağmur 07 Şubat 2014

    Yasal yollarla hakkımı arayacağım , müşteri kaybetmeme gibi bi prensibiniz olmalı .Bir ay içerisin de iade hakkım var , mağazalarınıza dahil yasal olmayan bilgilendirmeler yapmışsınız.Büyük kalıp kullanıyorsunuz .Firmanın şuan neden küçülmeye gitti çok açık ortada.

  • Nine West Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Kullanılmamış ürünler için geçerli olan değişim işleminizi faturanız ile birlikte size en yakın Nine West mağazasından yaptırabilirsiniz. Ancak kullanılmış ürünler ile ilgili değişim yapılamadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Nine West Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön