Nine West Çizme Sorunu!

Asya S. |

06.02.2013 tarihinde 289 tl ye aldığım çizmenin platformunda çatlamalar oldu ve kaplaması soyuldu 212 Avm mağazasına bırakın çizmenin değiştirilmesini topuğun değiştirilmesini talep ettim fakat komik bir şekilde kullanıcı hatası olduğunu söylediler halbuki çizmeyi en fazla 5 defa ve avmlerde kullandım.

2. Defa fabrikaya gönderilmesini talep ettim yine aynı cevap geldi kaliteli olduğunu düşündüğümüz bu firmayı bizimle hiç ilgilenmedikleri ve sorunumuzu çözmedikleri için şikayet ediyorum. Taksitleri bitmemiş çizmenin ömrü 3 ay. Benim sorunumu çözmedikleri takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  16:45

  Sayın Asya Sacu,

  Nine West olarak, siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Sizin gibi duyarlı müşterilerimizden gelen geri bildirimler, bizim için her zaman değerlidir.

  Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız.  Saygılarımızla,

  Nine West
  Müşteri Hizmetleri