03 Haziran 2013

Nine West Çizme Sorunu!

06.02.2013 tarihinde 289 tl ye aldığım çizmenin platformunda çatlamalar oldu ve kaplaması soyuldu 212 Avm mağazasına bırakın çizmenin değiştirilmesini topuğun değiştirilmesini talep ettim fakat komik bir şekilde kullanıcı hatası olduğunu söylediler halbuki çizmeyi en fazla 5 defa ve avmlerde kullandım.

2. Defa fabrikaya gönderilmesini talep ettim yine aynı cevap geldi kaliteli olduğunu düşündüğümüz bu firmayı bizimle hiç ilgilenmedikleri ve sorunumuzu çözmedikleri için şikayet ediyorum. Taksitleri bitmemiş çizmenin ömrü 3 ay. Benim sorunumu çözmedikleri takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.

Asya 69 Okunma

Cevaplar

  • Nine West Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sayın Asya Sacu, Nine West olarak, siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Sizin gibi duyarlı müşterilerimizden gelen geri bildirimler, bizim için her zaman değerlidir. Ürününüz, Kalite Güvence Birimimiz tarafından incelenmiş ve yapılan incelemede herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Bu sebeple, değişim/iade talebinizin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Nine West Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön