Nine West Ayakkabı 2 Ayda Deforme Oldu.

Arzu A. |

10.nisan 2014 tarihinde Marmara Forum Park bravo group mağazanızdan Nine West ayakkabı aldım. 2 ay içerisinde ayakkabıda deforme oldu. Kullanıcı hatası kaynaklı olmadığı ki görülecektir. Diyarbakır'da ikamet etmekteyim. Çağrı merkezinizi aradığımda Diyarbakır'da Nine West mağazası olmaması sebebi ile ürünü İstanbul'a bir yakınınıza gönderin onların aracılığı ile bize iletin denmekte.

Diyarbakır'da Boyner mağazasında sadece Nine West bulunmakta. Boynerlerde de ürünün iade alınmadığı agent tarafından söylendi. Söz konusu ürünü tarafınıza nasıl iade edebilirim. Böyle köklü bir firmanın müşteri memnuniyeti bu şekilde mi sağlanıyor. İlla yakınıma göndereceksem neden çağrı merkezinizi arayacağım ki? Dönüş beklemekteyim.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu A.
  07 Temmuz
  09:46

  şikayetimle ilgili hiçbir çözüm sunmadıklarından dolayı memnun değilim.kesinlikle memnuniyetsizliğimi herekese iletecek olup tüketici haklarına da şikayette bulunacağım

 • Arzu A.
  04 Temmuz
  15:09

  belirteceğiniz kargo adresi olursa gönderirim ancak bulunduğum yerde nine west mağzası bulunmamaktadır.aksi takdirde tüketici hakem heyetine şikayette bulunacağım.

 • 04 Temmuz
  14:59

  Sayın Müşterimiz,

  E-mail mesajınızda belirtmiş olduğunuz ürün ile ilgili değerlendirme yapılabilmesi için Merkez tarafından incelenmesi gerekmektedir. Ürününüzün incelenebilmesi için faturanız ile birlikte Nine West mağazasına bırakılması gerektiğini belirtmek isteriz.


  Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle...


  Saygılarımızla,

  Nine West
  Müşteri Hizmetleri