Ninaperla.com Ürünü Aldıktan Sonra Muhatap Bulamamak.

Dilek B. |

Ninaperla.com' dan Ramazan bayramı öncesi anne-kız ayakkabısı aldım. Sipariş aşamasında çok ilgilendiler. Ürünüm kısa sürede geldi. Foto gönderdim sayfalarında kullandılar. Kızım ayakkabısını çok giyemedi. Kullanımı çok zordu. Birkaç kez giymesine rağmen deforme oldu. Çocuktur deyip dönüş yapmadım. Fakat benim kendi ayakkabımın lastik kısmı yırtıldı. Ayakkabılar 2 ay içinde bir kaç yıllık gibi oldu ki buna da takılmıyorum. Asıl olay Instagram yazdım dönmediler, mail attım İnstagramla kim ilgileniyor diye 5 dk döndüler "nasıl yardımcı oluruz' diye İnstagram'da dönüş olmadığını yazdım sorunu fotoğraflayıp gönderdim. Tek dönüş olmadı. Sonuçta ürünü alırken yazanlar, sır oldu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek B.
  21 Mayıs
  13:55

  Bu dönüşü yeni gördüm. Buradaki mesajı attıktan sonra bana mail attılar. Şikayetinizi silin ürünü değiştirelim diye. Bende cevap yazdım bir daha dönüş alamadım yine. Kullanıcı hatası olduğunu bile buradan yazıyorlar insani muhatap almıyorlar. bir de ürünü görmeden benimle konuşmadan nereden biliyorlar kullanıcı hatası olduğunu... Yazık bir isletme kendini nasıl bu kadar küçük düşürebilir...

 • 08 Ocak
  14:00

  Bugune kadar hicbir musteride ayakkabi yirtilmasiyla ilgili bir problem olmadi hanfendinin kullanim hatasiyla ilgili bir durumdan kaynaklanmistir.