Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Nimet Gıda ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nimet Pasta Kekinin Kötü Kokusu

13
Eshraa
Eshraa 12 Ocak 21:16

Tekirdağ Kızılpınar A101 ®'de satılan Nimet markalı sade hazır pasta kekinde son kullanma tarihi 28.03.2023 olmasına rağmen açar açmaz çok kötü bir koku geldi çürümüş yumurta kokusu gibi 2 paket aldım 2'si de aynı insan sağlığı bu kadar kolay harcanmamalı Nimet ve A101 'in denetlenmesi gerek özellikle artık Nimet markalı hiçbir ürünü almam internette de benzer şikayetler var nasıl bir firma bu şaşkınım. 

Benzer Şikayetler

profile
3
6 gün önce

Nimet Gıda Küflenme ve Bozuk

Nimet ay çekirdekli galeta gevreği yedik sonuna geldiğimizde iğrenç bir durum ortaya çıktı. İnsanın sağlığı bu kadar mı değersiz? Güya son kullanma tarihi daha aylarca var bu nasıl bir sorumsuzluktur arkadaş bu paketler nasıl yapılır kontrol edilmiyor mu midemiz çok kötü durumda. A101'den aldık Kony...

profile
25
3 hafta önce

Nimet Gıda   Kepekli Ekmek Yağ İçinde

A101'den aldığım Nimet markalı Kepekli Ekmek cıvık cıvık yağ içinde. Ben hayatımda yağ ihtiva eden bir ekmek görmedim! Ne amaçla ekmeğe yağ konur onu da anlamadım? Bunun dışında ekmekte ekmek tadı yok, kokusu bile ekmek değil. Ne sattınız bana anlamadım. Bu kadar mı başıboş üretim izni verilir ve bu...

profile
23
17 Şubat

Nimet Pizza İçinden Böcek Çıktı!

A101'den aldığım Nimet pizzanın içerisinden böcek çıktı insan hayatına verilen değer bu mu yazıklar olsun kesinlikle almayacağım daha severek alıyordum daha almam. İnsanda iştah falan hiçbir şey bırakmıyorsunuz kul hakkı yaptığınız iş aldığınız para helal olsun!

Nimet Pizza İçinden Böcek Çıktı!
profile
24
17 Şubat

Nimet Gıda A101 Yufkanın Kötülüğü

Nimet yufka diye bir şey son kullanma tarihine 10 gün var yufka yırtık yapışmış açılmıyor 26 TL'ye yazık o parayı sokaktan bulmuyoruz bu iyi oldu ama  kendi hayatta almam artık Allah'a havale ediyorum o bilir ne yapacağını.

  • profile
1 Destekçi
profile
350
13 Şubat

Nimet Gıda Yufkadan Kıl Çıktı

A101 den almış olduğum Nimet yufkanın içinden kıl çıktı. Bildiğiniz hamurun içine yapışmış, sonradan düşme ihtimali yok, hep aldığım bir markaydı. Bir daha asla tercih etmem. Demek ki hijyenik bir ortamda hazırlanmıyor. Görünce çok şaşırdım. Bizden düştü sandım fakat hamurun içine yapışıktı.

Nimet Gıda Yufkadan Kıl Çıktı
Nimet Gıda Yufkadan Kıl Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .