Nimet Gıda ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Güneş sonuçtan hiç memnun değil

Nimet Gıda Soğan Halkası Bozukluğu

234
Güneş
Güneş 26 Temmuz 2022 17:37
Nimet Gıda Soğan Halkası Bozukluğu

Soğan halkası ürün paketini ilk açtığımız anda param parça olduğunu fark ettik aldırış etmeden ürünü tüketmek için kullandık ama ürün piştikten sonra tat ve lezzetinin olmadığını fark ettik inanılmaz kötü bir üründü ve bu ürünün neden bu şekilde olduğu ile ilgili bir açıklama bekliyorum bu kadar kötü bir ürün neden mutfaklarımıza gire bilecek şekilde satılıyor.

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Nimet Karışık Pizzadan Kıl Çıktı

A101'den aldığımız pizzanın içinden kıl çıktı. Sizi tercih ettiğimiz için mi bu kadar özenli yapıyorsunuz işinizi? Kabul edilir gibi değil verdiğimiz paraya yazık. Bir daha sizden ve ya sizin markalarınızdan hiçbir şekilde ürün almayacağım. 

Nimet Karışık Pizzadan Kıl Çıktı
Nimet Karışık Pizzadan Kıl Çıktı
profile
36
1 hafta önce

Nimet Gıda Marka Küflü Ekmek

A101 mağazasından Nimet marka çiya tohumlu kekikli ekmek aldım. Bu ekmekler kapalı paketlerde Satılıyor ve paketin üzerinde yazan Son kullanma tarihine 10 gün olmasına rağmen paketi açtığımda ekmekler küflenmişti. Ayıp cidden nasıl bir iş ahlakı bu.

profile
40
1 hafta önce

Nimet Gıda Pizzamda Böcek Çıktı.😡

A101'den aldığım pizza'nın içerisinde sucuğun üstünde böcek çıktı. Karınca gibi bir şeydi. Bu konuda gereği ne ise yapılmasını istiyorum. Çünkü daha önce de almıştım ve pizza'nın bir kısmı küflüydü. Ve param da boşa gidiyor. Bundan sonra da kimsenin yaşamasını istemem lütfen gereğini yapın artık.

Nimet Gıda Pizzamda Böcek Çıktı.😡
profile
6
2 hafta önce

Nimet Gıda Kurabiye İçinde Yabancı Madde

videoplayer-icon

A101'den aldığım Nimet süt kaymak kurabiyelerin birkaçında siyah top şeklinde cisimler çıktı benzer şikayetler bu platforma yazılmış daha dikkatli olunması gerekir. Bir cevap dahi verilmediğine göre müşterinin ne düşündüğü önemini yitirmiş bu şirket için.

profile
13
3 hafta önce

Nimet Pasta Kekinin Kötü Kokusu

Tekirdağ Kızılpınar A101'de satılan Nimet markalı sade hazır pasta kekinde son kullanma tarihi 28.03.2023 olmasına rağmen açar açmaz çok kötü bir koku geldi çürümüş yumurta kokusu gibi 2 paket aldım 2'si de aynı insan sağlığı bu kadar kolay harcanmamalı Nimet ve A101 'in denetlenmesi gerek özellikle...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .