Nimet Gıda ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Esra sonuçtan memnun

Nimet Gıda Nimet Marka Şikayeti

651
Esra
Esra 05 Mart 2021 15:21
Çözüldü
Esra'nın Teşekkür Mesajı
“Dönüş için Teşekkürler”
Nimet Gıda Nimet Marka Şikayeti
Nimet Gıda Nimet Marka Şikayeti

Bugün A101den nimet markalı çekirdekli peksimet aldım oğluma ve yerken dişi acıdı elime çıkardı ağzındaki ve taş çıktı az daha dişi kırılacaktı. Severek tükettiğimiz üründen bu şekilde taş çıkması çok şaşırttı. Ya boğazına kaçsaydı ya dişi kırılsaydı sorumlusu kim olacaktı. Titizlik hijyenden daha bahsetmedim bile.

Esra
Esra14 Mart 2021 10:25

Dönüş için Teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Nimet Gıda Pizzamda Böcek Çıktı.😡

A101'den aldığım pizza'nın içerisinde sucuğun üstünde böcek çıktı. Karınca gibi bir şeydi. Bu konuda gereği ne ise yapılmasını istiyorum. Çünkü daha önce de almıştım ve pizza'nın bir kısmı küflüydü. Ve param da boşa gidiyor. Bundan sonra da kimsenin yaşamasını istemem lütfen gereğini yapın artık.

Nimet Gıda Pizzamda Böcek Çıktı.😡
profile
6
1 hafta önce

Nimet Gıda Kurabiye İçinde Yabancı Madde

videoplayer-icon

A101'den aldığım Nimet süt kaymak kurabiyelerin birkaçında siyah top şeklinde cisimler çıktı benzer şikayetler bu platforma yazılmış daha dikkatli olunması gerekir. Bir cevap dahi verilmediğine göre müşterinin ne düşündüğü önemini yitirmiş bu şirket için.

profile
13
2 hafta önce

Nimet Pasta Kekinin Kötü Kokusu

Tekirdağ Kızılpınar A101'de satılan Nimet markalı sade hazır pasta kekinde son kullanma tarihi 28.03.2023 olmasına rağmen açar açmaz çok kötü bir koku geldi çürümüş yumurta kokusu gibi 2 paket aldım 2'si de aynı insan sağlığı bu kadar kolay harcanmamalı Nimet ve A101 'in denetlenmesi gerek özellikle...

profile
20
2 hafta önce

Nimet Gıda Tarih Yeni Ekmek Eski

Ayıp be ben engelliyim susamlı hamburger ekmeği aldık elimizde paramparça oldu. A101 para iadesi de yapmadı. Yaşlı annem gitti iadeye ama elimde fişi var ekmek var incelemeye göndereceğim zoruma gitti. Bu işin peşini asla bırakmayacağım! Tarihi yeni ekmek yenmeyecek derecede eski.

profile
Ece
22
3 hafta önce

Nimet Gıda Mantıda Naylon Çıktı

Nimet mantıyı yıllardır alırız ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım mantinin içinden naylon çıktı bu son artık bir daha almam artık yazık yani onca para veriyoruz zaten her şey çok pahalı verdiğimiz ücretin karşılığınıda bu şekilde almamalıyız zaten A101 ürünleri çok bozuldu son zamlardan sonra ürün...

Nimet Gıda Mantıda Naylon Çıktı
Nimet Gıda Mantıda Naylon Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .