Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Nimet Gıda ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nimet Gıda Mantıda Naylon Çıktı

22
Ece
Ece 08 Ocak 14:40
Nimet Gıda Mantıda Naylon Çıktı
Nimet Gıda Mantıda Naylon Çıktı

Nimet mantıyı yıllardır alırız ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım mantinin içinden naylon çıktı bu son artık bir daha almam artık yazık yani onca para veriyoruz zaten her şey çok pahalı verdiğimiz ücretin karşılığınıda bu şekilde almamalıyız zaten A101 ® ürünleri çok bozuldu son zamlardan sonra ürünlerde hep bir şeyler çıkıyor.

Benzer Şikayetler

profile
458
11 Ağustos 2022

Nimet Mantıdan Çıkan

A101' den aldığım Nimet markalı mantının içerisinden görselde görüldüğü gibi çiğköfte benzeri bir şey çıktı. Gerekli kontroller yapılmadan nasıl olur da ambalajlanıp satılabilir demek ki farklı bir şey de karışsa içine yine market raflarında ki yerini alacak bu şekilde.

Nimet Mantıdan Çıkan
profile
3
1 hafta önce

Nimet Gıda Küflenme ve Bozuk

Nimet ay çekirdekli galeta gevreği yedik sonuna geldiğimizde iğrenç bir durum ortaya çıktı. İnsanın sağlığı bu kadar mı değersiz? Güya son kullanma tarihi daha aylarca var bu nasıl bir sorumsuzluktur arkadaş bu paketler nasıl yapılır kontrol edilmiyor mu midemiz çok kötü durumda. A101'den aldık Kony...

profile
25
1 ay önce

Nimet Gıda   Kepekli Ekmek Yağ İçinde

A101'den aldığım Nimet markalı Kepekli Ekmek cıvık cıvık yağ içinde. Ben hayatımda yağ ihtiva eden bir ekmek görmedim! Ne amaçla ekmeğe yağ konur onu da anlamadım? Bunun dışında ekmekte ekmek tadı yok, kokusu bile ekmek değil. Ne sattınız bana anlamadım. Bu kadar mı başıboş üretim izni verilir ve bu...

profile
23
17 Şubat

Nimet Pizza İçinden Böcek Çıktı!

A101'den aldığım Nimet pizzanın içerisinden böcek çıktı insan hayatına verilen değer bu mu yazıklar olsun kesinlikle almayacağım daha severek alıyordum daha almam. İnsanda iştah falan hiçbir şey bırakmıyorsunuz kul hakkı yaptığınız iş aldığınız para helal olsun!

Nimet Pizza İçinden Böcek Çıktı!
profile
24
17 Şubat

Nimet Gıda A101 Yufkanın Kötülüğü

Nimet yufka diye bir şey son kullanma tarihine 10 gün var yufka yırtık yapışmış açılmıyor 26 TL'ye yazık o parayı sokaktan bulmuyoruz bu iyi oldu ama  kendi hayatta almam artık Allah'a havale ediyorum o bilir ne yapacağını.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .