19 Eylül 2013 #2020858

Nilüfer Turizm Servis Şoföründen Hakaret ve Küfür İşittim!

Kuşadası'ndan İstanbul'a ve servisle Beşiktaş'a geçtik. Servis şoförü tam anlamıyla bir kabustu. Müziğin sesi son ses açık müşterileri duyması imkansız insanlar ineceği yerde inemediği gibi zor bela seslerini duyurduklarında da azarlanarak aşağı indirildiler. sert yapılan frenlerle sakatlanmaktan zor kurtulduk. Şoförü en son yere kapaklanmadan sonra uyarmak istedim avazı çıktığı kadar bana da bağırmaya başlayınca sizi şikayet edeceğim dedim ki demez olaydım. "***t nereye şikayet edersen et" cevabı geldi.


Sağa çekin inmek istiyoruz deyince gene aynı cevabı aldık. Diğer yolcular dayanamadı onlarda duruma müdahale etti. Hemen şikayetimi telefonla bildirdim. 13 gündür geri dönüş bekliyorum.

Nermin 136 Okunma

Cevaplar

  • Nermin08 Ekim 2013

    Sayın Nermin KARASU, Nilüfer Turizm'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bildiriminize istinaden, veri tabanımız incelenmiş olup, adınıza kayıtlı bir şikayet formu bulunamamıştır. Şikayetinizi hangi telefon numaralarını arayararak ilettiğinizi, çağrı merkezi aracılığıyla ilettiyseniz, ses kayıtlarına ulaşabilmemiz adına çağrı merkezini aradığınız telefon numarasını belirtmenizi rica ederiz. Ayrıca, şikayetiniz hakkında detaylı bilgi iletmeniz durumunda konu tarafımızca araştırılacak ve tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Halkla İlişkiler Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön