07 Ocak
#11408286

Nilüfer Turizm Personel  Saygısızlığı!

5 Ocak cumartesi 2019 sabah 10 bursa-İzmir otobüsüne Nilüfer Turizm'den bilet aldım. Otobüs İzmir'e geldiğinde otogara gelmeden önce kendi şehir içi servislerinin bulunduğu duraklama noktasına girdi. Önce servis kullanacak yolcuları indirip otogarda ineceklerle devam edeceklerini söylediler.


Otobüste kalan yolcu sayısı 3 kişi olunca bizi apar topar indirip sizi servisle gönderelim diye eski küçük bir minibüse geçirdiler, 15-20 dakika beklemeden sonra minibüs bizi otogara götürdü ve yoldayken içeri girmeyeceğini otogarın dışında bırakacağını söyledi.


Zaten 15:15de otogarda olması gereken otobüsün 15:45de hala yolda olduğunu saat 16:00 da yetişmem gereken otobüs (izmir-ödemiş) olduğunu ve bizi otogar dışında yolda bırakamayacaklarını, bileti oraya kadar aldığımızı söyleyince servis şoförü bağırıp çağırmaya "kes yeter " "bidi bidi yapma " "girmiyorum işte otogar orada in yürü " "iniyorsan in kadın" gibi çirkin ve saygısız bir üslupla bağırıp çağırmaya minibüs içinde el kol hareketi yapmaya başladı bu arada diğer yolcular alacak yakınları olduğu için inmişti yolculardan sadece ben kaldığım için kapıyı kapatıp ilerlemeye başladı arabayı durdurup tek başıma kaldığım için korkumdan inmek zorunda kaldım.


Otogarın dışından o mesafeyi yürümek zorunda kaldım. Aktarma otobüsünü de kaçırdım bu terbiyesizliğin üstüne zaman ve paramdan oldum. Saygın olarak bildiğimiz otobüs firması Nilüfer Turizm'den bile bu şekilde muamele görmek, kadın olduğumuz için ezilmek ve korkutulmak hiç yakıştıramadığım bir harekettir. Tutum ve tavırlardan şikayetçiyim. Servisin plakası 35 ---- dir.

Büşra Büşra 1.325 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler