27 Ağustos
#12488408

Nilüfer Turizm Kayıp Eşya İlgisizliği

Bu firmanın otobüsünde eşyanızı unuttuysanız, ciddi anlamda unutun. Değeri yüksek güneş gözlüğümü kutulu bir şekilde otobüste iki koltuk arasına koydum. İnerken unutup hemen servise bindim. Serviste gözlüğümün kutusunun olmadığını fark edip müşteri hizmetlerini aradım. 36 saat üzerinde bir süre sonra bana dönüp gözlüğü araçta bulamadıklarını söylediler. Arkadaş ucuz mal için kimsenin günahını almam fakat o otobüsteki personelin gözlüğümü bulup cep yaptığından hiç şüphem yok.


Havaya uçmadı ya gözlük! Bu firmayı öve öve bitiremezdim oysa. Kesinlikle gözlüğüm bulunup personel tarafından alınmıştır. Kamera kaydı istediğimde otobüste kamera olmadığını belirttiler. Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağım. Milyon liralık otobüste kamera yok denmesi pek inandırıcı gelmedi açıkçası. Kamera kayıtlarında gözlüğün ne olduğu ortaya çıkacak diye bizlere kamera yok denmekte. Ört bas edebilirsiniz fakat ben elimden geleni yapacağım.

Ahmet Ahmet 1.720 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet15 Ekim

    Bu firma çalışanları güvenilir değil. Tabi ki genelleme yapmıyorum fakat trilyonluk otobüse kamera koymadık kandırmacasını başkalarına anlatın siz.

Ziyaretçi Yorumları