25 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10812331

Nilüfer Turizm Kafalarına Göre Fiyat Değişimi!

Nilüfer Turizm, firmanızla en az ayda iki kez seyahat ediyorum. Haziran ayında Ankara-Antalya, Antalya - Ankara farklı tarihlerde dört adet bilet satın aldım, internet üzerinden, bileti alırken fiyat 80.00 TL idi, seyahat tarihinden birkaç gün önce bilet fiyatlarını 70.00 e çekmiştiniz. Müşteri hizmetlerini aradığımda yapacak bir şey yok dedi. Aradaki 40.00 TL ne oldu? Sanırım bir ben gerizekalı bu şekilde aldım bileti.


40.00 TL'yi puan olarak yüklemenizi rica ediyorum. Eylül Ayının 7 sine 13.00 Ankara-İstanbul, ayın 9 unda İstanbul-Antalya, ayın 12' sinde de Antalya-Ankara rezervasyon yaptırdım. Puan yüklenmez ise tüm rezervasyonlarımı iptal edeceğim. Cimer-BİMER dahil her yere mail atacağımı bilginize sunarım. İnsanları gerizekalı yerine koymayın. 10.00 TL Olmasın bilet kesmezsiniz.


Sizinle bir çok sorun yaşadım, ben sadık müşteriyim. Mütemadiyen sizi kullanıyorum tüm seyahatlerimde, telefon numaramdan kontrol edebilirsiniz. Ama bu iade işlemi yapılmaz ise kendim ve çevrem dahil kimseye firmanızı kullandırmayacağım. Gereğinin acilen yapılmasını tarafınıza bildiriyorum.

Emine Emine 759 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları