16 Ağustos
#12426940

Nilüfer Turizm İle Seyahat Ettiğime Pişman Oldum

Nilüfer Turizm kadar kurumsal olmayan bir firma daha görmedim. 13 Temmuz Sabah 7 otobüsü için İzmir otogardan Kuşadası otogara bilet aldım. Servis 20 dakika kala geldi. 45 dakika bekledim. Beni Nilüfer tesisine götürdüklerinde saat 7:06 idi. Otobüsüm yok.


Beni apar topar başka bir otobüse bindirdiler otogara getirdiler. Üst katta indirdiler. Sonra dediler ki sizin otobüsünüz alt katta ve saat 7:20! İndim alt kata otobüs yok. Koşarak Nilüfer yazıhanesine gittim. Yetkiliyle görüştüm tamam hemen gelin dedi. Beni bir otobüse götürdü otobüs bomboş. 8 otobüsü olduğunu söyledi şoför bey. Sonra bir telefon geldi. Otogarın çıkış gişelerinden çıkmış otobüs beni bekliyormuş! Koştur koştur gittik. Otobüsteki insanlar 40 dakikadır bizi beklediklerini söylediler.


Benim gibi birkaç kişi daha varmış. Böyle saçma böyle anlamsız işler yapan bir firma olamaz olmamalı. Zaten böyle giderse batarlar. Bu son yolculuğum. Varsın istediğim saat olmasın ama P*** gibi bir firma varken bir daha asla Nilüfer ile bir yere gitmem! Bunun da peşini bırakmayacağım! Arayıp şikayetimi iletirken yüzüme kapatmaları da cabasıydı. Şu an bu otobüsteyim ve inanılmaz rahatsızım.

Berna Berna 1.059 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler