22 Ağustos
#12461383

Nilüfer Turizm Gebze Yazıhanesinde Mağdur Edildim

Bayram öncesi nedeni ile gidiş-dönüş olarak 10 gün önceden bilet aldım. Gebze otogarından Gebze-Edirne biletli 18.08.2019 tarihli 15:30 saatli 16 *** 676 plakalı Araca binmem gerekiyordu fakat araç hiç otogara girmeden yoluna devam etmiştir. Ve yazıhaneye sorduğumda unutulduğum söyleniliyor.


Bir saat çözüm üretemediler ''taksi parası verin Dudullu'da ki yolcu alma terminaline yetiştirin dediğim de de vay efendim biz kazandığımız parayı da taksiye mi vereceğiz''. Demişlerdir. Nilüfer Turizm İzmir arabasına bindirildim Dudullu'da beni alması gereken araç Esenyurt'ta beni almıştır. Üstelik yaptıkları hatayı kabul etmeyen şoför bey ve muavin kendini haklı çıkarma çabalarına girmiştir. Şoför bey. Ben sizi beklemek zorunda değilim gibi ithamlarda bulunmuştur.


Ben bu bileti boşuna mı aldım. Otobüs güzergahı şoför beyin keyfine göre hareket edecekse biz ne diye bilet alıyoruz. Nilüfer turizmin ''yazıhaneleri, şoförleri muavinleri ve araçları ''hep problemlidir. Tavsiye edeceğim bir firma değildir. Binen bin pişman oluyor. Nilüfer Turizm Gebze yazıhanesinden ve 16 *** 676 plakalı aracın şoförü ve muavinden şikayetçiyim.

Reyhan Reyhan 1.750 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler