Nilüfer Turizm Adı Turizm Şirketi Ama İş Bilmez

Gokhan Gokhan04 Haziran 01:36

22 yolcunun hayatını tehlikeye atarak şoförüm diyen kedini bilmeze can teslim eden firmadır. Obilet internetten 02.06.2020 saat 21.30 İzmir-Gebze bilet aldım. Ateş ölçme yok dezenfektan yok bir de herkes suyunu kendi alacakmış serbestmiş maskesiz yolcular var ayak kokusu holde canlı yaşatmaz telefonlar şarj edilemiyor çalışmıyormuş ne yapabilirmiş şoförüm diye geçinen meğer arabanın hareket etmesi mucize sanayilik araçla yol gidecek millet yahu 165 TL bilet ücreti aldın dezenfektan esirgedin bırak kolonya köy millet kullansın. Hakkımı helal etmem. O da yetmez otobüsün şanzımanı arızalı kavrama. Sorunlu her kalkışta araç stop ediyor akslarda sorun var belli sarsıla sarsıla yamula yamula o şekilde yol aldı at arabası gibi uykudan sıçrayarak uyandı yolcular aracın plaka 16 k***5 yolda 10-15 kez stop etti araç vites geçmedi korktular İzmir Bursa otobanına giriş yapıp sonra yolda kalırız ne yaparız diye ücretsiz eski yola girip devam ettiler.Rahat bir davranış şoförlerde saygısızlık üst seviyede yabancı uyruklu bayanlar vardı onlara ayrı bir ilgi alaka çay ısmarlama çabası anlamsız buldum.

Gebze bileti aldığım halde 3 kez yolcu teyidi yapılmasına rağmen şoför bana bir şey demedi deyip Dudullu'ya gitmiş Gebze yokmuş listede biletimde de Gebze yazıyor. Dudullu'da durduk sabah saat 5:00 bana diyor taksiye bin buradan git Gebze'ye. Alkol mu aldı yolda anlamadım sonra servis bekle dedi servis 10.30 gelecekmiş itiraz ettim sonra Esenler otogara gel bir yandan istemiyor ama ilk otobüs 7.00 yetişemem dedi resmen yavaş gitti yetişemem dediği için ama 6.35 vardık aynı otobüsle bekle geri göndereceğim dedi yıldırma politikası uyguladı kaçmaya çalıştı 1 saat bekledim arazi oldu kayboldu sonra yazıhane muhatabını buldum o da ilk otobüs 9.30 Gebze'ye varış 11.30 dedi. Yolculuk zaten vasattı oradan ayrıldım Yenikapı metro sonra Marmaray ile Gebze'ye geldim. 

Biz firmayız biz Bursa'nın gururu deyip kendinizi havaya sokmayın önce kendiniz şoför alın sonra araba alın bozuk araçla insan canını tehlikeye atmayın tüm yolcular sistemde kayıtlı tek tek aranıp sorulabilir çığlık atarak giden yolcular oldu klima kapatılsın dendi soğuktan hasta oldu millet utanmadan şoför fosur fosur sigara içe içe yol aldı. Nilüfer bildiğin taşra köy otobüsü firması yolunda devam et batma yolunda olman kayyumun normal siz yok olun ki iyiler yerinize geçsin.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler