21 Mayıs 2014

Nilüfer Turizm Servis Yönetimsizliği Ve Personel Kabalığı!

19 Mayıs'ta Lüleburgaz - İstanbul 17:00 Nilüfer Turizm aracına bindim. 19'da otogara vardı, 19:10'da servislere ulaştı ama servisler gitmişti. Servis amiri, agresif, kaba bir üslupla 10 geçiyor servis beklemez şeklinde sözler söyledi.

Ben bu durumu 2 senedir yaşıyorum, en ufak bir ilerleme yok. Her seferinde 45-50 dk bekliyorum. Üstüne son derece kaba bir tavırla karşılaşıyorum. Arada kesinlikle bir iletişim yok şoförler ve servisçilerin.

Bu nasıl bir iletişimsizliktir aklım almıyor. Kafalarına göre servisi zamanında çıkardıklarında işini iyi yaptıklarını sanıyorlar. Üstelik çok kere saat başı kalkacak serviste 15 dk bekledim. İlk hizmet vermeye başladığı an ile şuan arasında dağlar kadar fark var Kurumsal Nilüfer'in!

Meltem 563 Okunma

Cevaplar

  • Meltem21 Haziran 2014

    Kurumsal firma olduğunu iddia eden bu kuruluştan 1 aydır herhangi bir cevap gelmedi. Müşteri odaklılığını, müşterisine cevap verme zahmetine bile girmeden ortaya koyuyorlar anladığım kadarıyla. Personellerinin kabalığına ve bu akıl almaz yönetim beceriksizliğine de bu tutumlarından sonra artık hiç şaşırmıyorum !!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön