04 Mayıs 2015

Nilüfer Turizm İlgisizlik!

03.05.2015 tarihinde 18:30 Bursa'dan Edirne'ye seyahat eden kardeşim ve 3.5 yaşındaki oğlu önce bluebus benzetilmeye çalışılmış koltuk aralığının çok ama çok dar olduğu bir otobüse denk geldiler (Nilüfer' i tercih sebebi çocukla seyahat edeceği için koltuk aralarının geniş olması idi) Otobüs henüz hareket etmemişken bir TV'nin çalışmadığını far ettik ancak bunu da sorun etmeyip tek TV çocuğu oyalar deyip avuttular kendilerini.

Yola çıkalı 1 saat olmuştu ki diğer TV bozulduğunu öğrendik ki muavin bey de öyle rahatına düşkünmüş ki gelme zahmetinde bulunmamış, bu arada internet zaten yokmuş.

Konfor, hizmet her şey fiyasko, bir daha asla Nilüfer Turizm tercih edilmeyecektir...

Çile 264 Okunma

Cevaplar

  • Nilüfer Turizm Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Değerli Yolcumuz, Öncelikle Nilüfer Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelediğimizi bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konuya ilişkin araştırmamızı tamamlayarak, en kısa sürede tarafınıza geri bildirim yapılacaktır. Nilüfer Turizm olarak her türlü talep ve şikâyeti titizlikle inceleyerek, çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 00 99 numaralı iletişim hattımıza iletebilir; www.niluferturizm.com.tr iletişim kısmından e-mail gönderebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikâyetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, Nilüfer Turizm Halkla İlişkiler Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön