29 Eylül 2015

Nilüfer Turizm Engelli İndirimi Yapmadı!

Nilüfer Turizm'i 27 Eylül tarihinde İstanbul-Bursa seyahati için tercih etme gafletinde bulundum. Aslında mecbur kaldım çoğu firmada yer kalmadığı için. Görevli biletimi keserken engelli indirimi talebinde bulundum. İndirim yapamam dedi.

Çünkü tek kişilik koltuklarda engelli indirimi olmazmış. Ama kesinlikle böyle bir şey yok. Başka seçeneğim olmadığı için görevli ile tartışma gereği duymadan çaresiz 13 numaralı koltuk için biletimi aldım.

Arabaya gittiğimde 13 numarada başka birinin olduğunu gördüm. Onun bileti de 13 numaraymış. Muavinin ısrarı üzerine başka boş olan bir koltuğa oturdum ben de. Resmen beni saf yerine koydular. Nilüfer firmasını bir daha asla tercih etmem. Kınıyorum.

Fatih 319 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 04 Ekim 2015

    Hani en kısa zamanda bana ulaşılacaktı. Aradan kaç gün geçti hala ses yok!

  • Nilüfer Turizm Temsilcisi29 Eylül 2015

    Değerli Yolcumuz, Öncelikle Nilüfer Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelediğimizi bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konuya ilişkin araştırmamızı tamamlayarak, en kısa sürede tarafınıza geri bildirim yapılacaktır. Nilüfer Turizm olarak her türlü talep ve şikâyeti titizlikle inceleyerek, çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 00 99 numaralı iletişim hattımıza iletebilir; www.niluferturizm.com.tr iletişim kısmından e-mail gönderebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikâyetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, Nilüfer Turizm Halkla İlişkiler Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön