01 Temmuz 2015

Nilüfer Turizm Artı Puan Kullanım Sıkıntısı!

Artı puan kazanmak için üye oldunuz mu? Biriken puanlarınızı kolay kullanabileceğinizi sanmayın. Biletleri internette satıyorlar ama puan kullandırmıyorlar. "İnternette puan kullanımı yok, yazıhanelerde var" diyorlar.

Levent yazıhanesine gittim, "buradan puanla bilet alamazsınız, Alibeyköy' ya da Esenler'e gitmeniz lazım" dediler. Daha sonra bir gün Balıkesir yazıhanesinden bilet almıştım, başka bir tarih için artı puanla bilet almak istedim, "olmaz, çünkü bugün iki kez bilet almışsınız" dediler. "Ee paramla aldım ben o biletleri", "fark etmez üyeliğini kullanmış sayılırsınız, 24 saatte üç kereden fazla üyelik kullanılmaz" dediler. İnternetten puan kullanımını açmadıkça çözülmüş saymayacağım.

Adil 815 Okunma

Cevaplar

  • Adil02 Temmuz 2015

    Nilüfer Turizm otobüslerinde koltukların önemli bir kısmında emniyet kemeri çalışmıyor. Kemeri çekemiyorsunuz, sıkışmış oluyor. Her kullandığım on koltuktan en az üç tanesi bu durumda oluyor. Bazen muavine durumu ilettiğimde koltuğun alt minderini kaldırıp anında tamir edebiliyor ancak muavinlerin çoğu bu ustalığı gösteremiyor. Firmanın çağrı merkezine ve iletişim formunu kullanarak müşteri hizmetlerine durumu aktardım, her bakımdan sonra emniyet kemerlerinin çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi gerektiğini belirttim. Aradan bir ay kadar zaman geçti, durum değişmedi. Bursa Osmangazi Emniyet Müdürlüğü'ne de şikayet dilekçemi yazdım. Sevenlerim var, hayatlarımıza değer verin lütfen.

  • Nilüfer Turizm Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Değerli Yolcumuz, Öncelikle Nilüfer Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelediğimizi bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konuya ilişkin araştırmamızı tamamlayarak, en kısa sürede tarafınıza geri bildirim yapılacaktır. Nilüfer Turizm olarak her türlü talep ve şikâyeti titizlikle inceleyerek, çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 00 99 numaralı iletişim hattımıza iletebilir; www.niluferturizm.com.tr iletişim kısmından e-mail gönderebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikâyetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, Nilüfer Turizm Halkla İlişkiler Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön