08 Nisan 2013

Nikon Sorunlarla Dolu Makineyi Değiştirmiyor!

Gold Mağazasından Nikon marka d90 adlı ürünü satın almıştım. ürünün objektifinde ki sıkıntı nedeniyle garantiye gönderdim ve uzunca bir süre bekledim, ürününüz geldi dediler gittim almaya bu sefer bilinmeyen sebepten dolayı kameram yine arıza yapıyordu fotoğraf çekmiyordu hani bu Nikon ve karfo çok sağlam iş yapıyordu .

Aynı gün farketmesem beni uğraştırıp duracaktı hemen tekrar gönderdim tüketici haklarını aradım ve beklemede kalmamı 20 gün içinde gelmezse kendilerine söylemelerini söyledi neymiş efendim 4 kez aynı şey olursa sıfırını vermek durumundalarmış efendim benim süre mağduriyetimi ne karşılayacak benim çekim yapmam lazım ödevim var bir sürü işim var kısa film çekecektik yarım kaldı.

Emre 332 Okunma

Cevaplar

  • Emre08 Nisan 2013

    benim ürünüm sorunsuz bir şekilde nikon yetkili servisine ulaşmışken yani kendi bulunduğu arızanın dışında başka bir arıza bulunmazken nasıl olurda nasıl başardılarsa servis sırasında cihazıma bir şey olmuş geldiğinde makine çekmiyordu sebebini anlamadım ki Sağolsun Gold Mağazası ilgilendi benimle irtibata geçti fakar Nikon Hiç takmıyor aramıyor bilgi vermiyor ? Ben bir Ege Üniversitesi Gazetecilik öğrencisiyim ve bu gerçekten Nikon adına üzücü bir durum olsa gerek, benim çevremde bu durumu görüp Canon Marka kamera alan insan oldu ki ben hala Nikon d90 nımı hiç bir şeye değişmem AHHH BİDE elimeeee ulaşırsaaaa sorunsuz bir şekildee artıkkkkkkkkkkk...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön