21 Eylül 2013

Nike'den Aldığım Ayakkabı Hemen Yara Yaptı!

Nike Beyoğlu şubesinden bir ayakkabı aldım. 1 gün içerisinde ayaklarımı her açıdan yara yaptı. Değişim talebiyle mağazaya gittiğimde kasada bulunan mağaza sorumlusu. H*** B**** ile görüştüm. Ürünü görür görmez değiştirmeyeceğiz dedi.

Sebebini sorup değişimin tüketici olarak hakkım olduğunu söylediğimde. Ne hakkı, öyle bir hak yok dedi. Bende daha önce mağazacılık yaptığımı, haklarımı bildiğimi ve ürünlerinin arkasında durmaları gerektiğini söyledim.

Kendisi bana yüksek ve agresif bir tonla mağazacılığı senden mi öğreneceğim dedi. Ayakkabımı inceleme için bıraktım ve kendilerine değişim için elimden geleni yaptığımı söyledim. Ürünün değişimi onaylanmadı. Bir daha oraya adım atmayacağım.

Muhammed 113 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 07 Ocak 2014

    benim asıl şikayetim ürün ile ilgili değil zaten. mağaza yöneticiniz insanların içinde beni azarlayarak küçük düşürdü. ve dönüşü de aylar sonra yaptınız. ben hem size para ödeyip hem azarlanıp hem de bu kadar uzun süre bekletilmek zorunda mıyım. ayrıca ayakkabınızı da giymiyorum. bir ihtiyaç sahibine verdim. nike running etkinliklerine katılmış, hem tekstil hem de ayakkabı olarak markanızı kullanan bir müşteri olarak sizden beklentim saygılı bir hizmetti. markanızın çakmasını satan esnaflar sizden daha iyi hizmet veriyor.

  • Nike Temsilcisi07 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

  • Muhammed 24 Eylül 2013

    Umarım yolum tekrar oraya düşmez. twitter yoluylada ulaşmayı denedim ama müşteriyi umursamıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön