22 Ocak 2014

Nike'den Aldığım Ayakkabı Açılma Yaptı

Nike ayakkabının alt modellerinden ayağımıza olmayan ve aynı ortamlarda kullanılan farklı modellerde var ancak bunlarda açılma olmadı. Neyse şirketin verdiği bu cevap Nike gibi bir mağazaya yakışmıyor. Bu aldığım son ürün bir daha mağazanız önünden geçmeyeceğim.

Ürünün faturası itiraz tarihi ve gelen cevap hepsi iki aylık süreç, ayakkabıyı tamirciye yapıştırtım ancak yine açıldı. Siz sattığınız malın arkasında durmayan bir mağazasınız. Hakkımı tüketici hakem heyetine müracaat ederek arayacağım. 165 TL'yi geceli gündüzlü çalışarak kazandım.

Ahmet 107 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet31 Ocak 2014

    Sanırim şikayetiniz devam ediyorsa derken dalga geçiyorsunuz. Ortada bir ürun var elbette şikayetim devam ediyor ve tüketici hakem heyetine. Basvurdum siz zaten beni muatab almiyorsunuz cevabınız ne ise burada yayınlayin herkes görsun büyüklugunuzu.

  • Nike Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır. Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

  • Ahmet26 Ocak 2014

    bir dahamı asla mağaza önünden geçmem

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön