01 Ağustos 2014

Nike'da Fiyat Tutarsızlığı

Nike Taksim mağazasından aldığım airmax yeni sezon ürünün aynısını Bağdat caddesi Şaşkınbakkal şubesinde de gördüm ve gayri ihtiyari fiyatına gözüm çarptı. 2 gün önce taksimden aldığım ayakkabı 311 tl iken aynı ürün Bağdat'ta hiç bir indirim ve kampanya olmadan 299 tl'ye satılıyordu.


Neden bu şekilde bir fiyat farkı var diye sorduğumda biz ayrı mağazalarız , istediğimiz fiyata satabiliriz cevabını aldım. Yani ürün nerede en düşük fiyat diye aramalı, hatta kasaya gelince fiş almasak kaç para olur diye sormalıyız demek ki, çünkü fiyat indirimi mağaza tekelinde. Böyle bir durum bizim gibi tüketicileri saf yerine konulmasıdır. Aradaki farkı iade olarak taksim mağazasından talep ediyorum.

Burcu 529 Okunma

Cevaplar

  • Burcu16 Ağustos 2014

    merhaba nike bu durum için geri dönmedi , yani sizin bana bir yararınız olmadı. Bu sitenin anlamı bu mudur ? çözüm üretmek değil sadece firmanın otomatik attığı , ki nike mı attı belli değil otomatik siz de iletebilirsiniz , maili bana iletmek mi? geri dönüş yaparsanız ve açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler

  • Burcu07 Ağustos 2014

    sonuç?

  • Nike Temsilcisi07 Ağustos 2014

    "Sayın Tüketicimiz, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimimize aktarılmıştır. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön