31 Ocak 2014 #2267613

Nike Ürün Değişimi Yapmadı

12,03,2013'te aldığım cortez model ayakkabıyı 3 ay kullandım. Ön yanlardan yapıştırma yerlerinden açıldı. 6.ayda değişim için bayiye götürdüm. Ürün incelemeye yolladılar ve yenisi ile ürün değişimi sağlandı. Değiştirdiğim yeni ürünüde 1 ay kullanmadan yine aynı yerlerden açıldı ama bu sefer götürmedim kullandım yine ama baktım sonra burun kısmından üstten derisi delindi.


Böyle olunca değişim için bayiye verdim. Ürünü yolladılar ama olumsuz cevap aldım kullanıcı hatası diye. 189 tl ye aldığım ürünü toplamda 3-4 ay kullanamadım ve şuanda hem yanlardan açılma ve üstten delinmiş durumda.

Kerem 98 Okunma

Cevaplar

  • Kerem04 Şubat 2014

    uzun yılardır spor ayakabbısı kullanırım.nike kadar ürün kalitesini düşüren başkası yok.

  • Kerem31 Ocak 2014

    pardon ama neye göre nasıl değerlendiriliyor anlamış değilim. ürünü ilk gönderdiğimde aynı kusur için değişim yapıldı.. yeni ürünü aldım kullandım ve 1 ay geçmedi tekrar aynı problemle karşlaştım ama ben yollamadım kullanmaya devam ettim sonra farklı ikinci bir sorunla karşılaşınca ürünü yollamak zorunda kaldım.. anlamadığım ilk değişim yapıldığındaki problem için sonradan nasıl kullanıcı hatası deniyor...?? bana bunun açıklamasını yapabilirmisiniz..?

  • Nike Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön