13 Şubat 2014

Nike Özürlü Ayakkabıyı Değişmiyor.

6 ay önce aldığım Nike halı saha ayakkabısı 3'üncü günde üst kısımlarından derileri ve boyaları 4 ayrı noktadan kalktı. Ayakkabıyı aldığım mağazaya giderek durumu anlattım. Değişim için İstanbul'a göndereceklerini beyan ettiler ve 1 ay sonra ayakkabının aynen geri iade edildiğini ve uzun süre kullanım dan dolayı bu durumun meydana geldiğini beyan ettiler. Durumu buradan size yazdım.

Sizin aracılığınızla ayakkabıyı tekrar geri istediler. Tam 2,5 aydır cevap gelmedi. Dün ilgili mağazaya tekrar sormak için gittiğimde ayakkabını tekrar değişim yapılmadan iade edildiğini söylediler. 3 günlük halı sahada giyilen ayakkabının "uzun süre kullanımında böyle olmuş" kararı tamamen asılsızdır.

Hasan 106 Okunma

Cevaplar

  • Hasan17 Şubat 2014

    sonuç olarak 165 liraya aldığım ayakkabıların üst kısmı 3 günlük giyilme ile attı. firma ise" uzun süre kullanılma sonucu yıpranma diye cevap verdi" yorum ve takdir hakkı size aittir.

  • Hasan14 Şubat 2014

    maşallah. ne güzel cevap ne yaman bir açıklama. helalı hoş olsun size 165 tl diyemiyorum. bu duyarlı ticaret anlayışı için sizlere teşekkür ederim! peki kardeşim üretim kaynaklı hata yoksa sizin tabirinizle "KULLANIM HATASI MI" buna kargalar bile güler. 3 günde acaba nasıl bir kullanım hatası olabilir? yazıklar olsun. birde köklü markasınız. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. bir ömür boyu NİKE marka ürün kullanmayacak ve çevresine memnuniyetsizliğini yayacak bir antipati sahibine sahip oldunuz.

  • Nike Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön