28 Ocak 2014 #2261173

Nike Montumun Rengi Soldu

03/01/2014 tarihinde Kırıkkale ilinde ürünlerinizi satan SPORLİNE isimli mağazadan 12K4771370100 no'lu erkek mont satın aldım. Kısa süre kullandıktan sonra koltuk altlarında solma meydana geldi. Sorunla ilgilenilmesi için mağazaya başvurdum. 11/03/2014 tarihinde incelemek için gönderdiler (daha doğrusu gönderdiklerini söylediler).


24/01/2014 tarihinde matbuu bir evrağın sadece üzerine Nike Türkiye-Ayıplı ürün değerlendirme Kılavuzu başlığını atarak ve altına bir kaç klişeleşmiş cümle metin yazarak üründeki sorunun kullanımdan kaynaklandığını yazmış bulunmaktasınız. Bu ürünü alırken Nike kalitesine güvenmiş ve bu nedenle satın almıştım. Fakat siz bu güveni sarstınız.

Murat 795 Okunma

Cevaplar

  • Nike Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır. Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

  • Murat29 Ocak 2014

    Ayrıca ürünü aldığım yerdeki kişilerin gayri ciddi davranışları ve laubali hareketlerinin de Nike firmasına yakışmadığını belirtirim. Konu ile ilgili Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini rica ediyorum yaşanılan bu sıkıntının Aracı firma olan SPORLİNE kaynaklandığını düşünüyor Nike olarak sizin markanızın kalitesinin arkasında duracağınızı biliyor, sizin için müşteri memnuniyetinin ilk sırada olduğunu düşünmüyorum Aksi taktirde bütün hukuki yollara başvuracağımı sosyal medyada gerekli bütün paylaşımlarda bulunacağımı belirtir. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön